Menu

Stawka dla opiekunki

Mieszkam w niewielkiej miejscowości w woj. podkarpackim ,mam 6-cio letnią córkę która uczęszcza do przedszkola,następnie wybiera ją opiekunka której płaciłam 4 zł /h od dwóch miesięcy opiekunka zażyczyła sobie 6 złh wynegocjowałam 5,5 zł h ,opiekunka zajmuje sie dzieckiem tylko po przedszkolu ,nadmieniam że ma swoje 2-letnie dziecko które moja córka niejednokrotnie zabawia a opiekunka w tym czasie coś sobie robi w domu ,czy ta stawka nie jest za wysoka???

kamila2106
 784  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

wynagrodzenie stawka opiekunka

Odpowiedzi

Mandarinios
mi też się wydaje, że to całkiem przyzwoita stawka tzn ta którą ona podała - 6zł...
darzenka
moja mama jest opioekunka w katowicach pracuje 8-9h dziennie czasami weekend i zarobi okolo 800-900zl zł
elizka
stawka jest taka sobie - wiadomo, że każdy chciałby zarobić jak najwięcej - jeśli jesteś zadowolona z jej pracy to należy się jej podwyżka ...
zgadzając się na jej ofertę pracy - przyjęłaś do świadomości ten fakt , że ma dziecko ....
kamila2106
hmm,tak naprawdę to nie jestem zadowolona bo dając jej szansę wyszło na to że płacę za godziny a moje dziecko jest opiekunką jej dziecka w dodatku jest wiecznie ugryione albo poszczypane przez jej małego,szukam opiekunki dlatego moje pytanie o stawkę
Nicoletta
jeśli nie jestes zadowolona to dlaczego jeszcze nie zrezygnowałaś z jej usług i nie znalazłaś na jej miejsce kogoś innego ?
nie wydaje mi się żeby 6z to było dużo ..
edyta12
wydaje mi się że to odpowiednia stawka,ja mojej płacę 4zł do jednego dziecka a do czwórki 7zł za godzinkę,ale najważniejsze jest zadowolenie z opiekunki.(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.