Menu

Sterylizator?

Mam pytanie odnośnie sterylizatora. Jak Maciuś był malutki to wygotowywałam butelki, ale po jakimś czasie pojawiał się na nich kamień - bo mamy bardzo twardą wodę. Teraz zastanawiam się nad sterylizatorem jaki najlepiej wybrać? Słyszałam o sterylizatorach do mikrofali... Dobre są?

monjuk
 590  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta butelki gotowanie starylizator

Odpowiedzi

czarna
Gorąco mogę Ci polecić stetrylizator mikrofalowy AVENT. Ja sobie nie wyobrażam bez niego życia! 5 minut i butelki sterylnie czyste! Straszna wygoda i oszczędnośc czasu.
jolks28
Chyba też się zaopatrzę tym razem w sterylizator... To gotowanie doprowadzało mnie do szału!
monjuk
Właśnie słyszałam już kilka pochlebnych opinii na jego temat. Widziałam że na allegro można kupić używany za mniej więcej pół ceny więc chyba się zdecyduję. Wielkie dzięki.
ivka
Jeżeli od początku będziesz karmić butelkami to faktycznie może się przydać. Natomiast jak zamierzasz tylko dokarmiać butelką i dawać pić to się nie opłaca. Sterylizator będzie tylko zabierał miejsce itd. A po herbatkach czy soczkach nie ma problemu z wygotowaniem. Położna nawet mi mówiła, że butelkę wystarczy przelać wrzątkiem bez gotowania. Każde dziecko i tak z czasem zacznie brac do buzi co popadnie i samo gotowanie butelek nie pomoże.
Aagataa
Ja się obeszłam bez - gotowanie tak weszło mi w nawyk, że nie było potrzeby, Nawet ani raz nie przyszło mi do głowy, że dobrze by mieć sterylizator. Na pewno będziesz miała potrzebniejsze wydatki.
ewela
Ja mam sterylizator aventu i używam go i do butelek, smoczków i do laktatora. Jestem bardzo zadowolona, bo przy tylu butelkach chyba bym nie robiła nic innego tylko je gotowała. A tak to do mikrofali i po kłopocie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.