Menu

stłuczony palec

Blanka 2 dni temu otwierając drzwi mocno uderzyła się w palec...Trochę palec rozwalony i stłuczony.Na początku wyglądało w miarę teraz jest trochę gorzej.Tym bardziej że torpeda kilka razy się w niego stukneła.Ze 3 razy zeszła ze niego krew.Palec zaczerwieniony, minimalnie spuchnięty, boli... Paznokieć odchodzi od palca a pod nim troszkę krwi i trochę ropieje. Jechać z nią do normalnego lekarza czy do jakiegoś innego? Bo okłady z altacetu pewnie nie wystarczą...Macie jakieś rady> Bo ja już zgłupiałam

sweetnessa27
 2097  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat stłuczenie palca dziecko

Odpowiedzi

Madzik8889
Najlepiej na pogotowie wieczorem, bo w przychodni pewnie dadzą skierowanie do chirurga skoro paznokieć odchodzi....zwykły lekarz pediatra nic na to nie pomoże....biedaczka:( . Zdrówka dla małej(kwiatek)
emiliab
My z Frankiem pojechaliśmy na pogotowie od razu po wypadku. Powinien obejrzeć to chirurg, przynajmniej nas do niego skierowano. Zrobili prześwietlenie czy nie ma uszkodzeń kości. Potem robiliśmy opatrunki z Bactigrasu. Rączkę miał na temblaku właśnie po to aby krew nie leciała. No i co najważniejsze w tym wszystkim paznokieć był naruszony i lekarz go usunął, żeby szybciej i lepiej goił się palec. Jedź na pogotowie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.