Menu

Stomatolog:)

Jestem ciekawa kochane, jak często odwiedzacie swojego stomatologa???(grins) Chodzicie tam z przyjemnością, czy...boicie się?(placze) Przyznaję, że ja ogólnie nie lubię chodzić, ale teraz mam świetną stomatolożkę i chodzę chętniej niż zawsze(kciuki) Tzn. wtedy jak zachodzi potrzeba(grins)

Magdzik
 554  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zęby stomatolog

Odpowiedzi

Matina
Dwa razy w roku. I nie boje się. Opłaca się taka regularność.
moput
Chodzę chętnie, ale odkąd zrobiłam porządek ze wszystkimi ząbkami nie byłam na kontroli a wiem, że już powinnam. I chyba właśnie się zarejestruję ;))
Magdzik
To pytanie zadałam z racji tego, że i ja powinnam się zapisać na kontrolę, ale zawsze coś mi przeszkodzi w tym(grins) I powiem szczerze, że już dawno nie miałam tak wyleczonych zębów jak teraz(grins)
daryjka87poznan
Zawsze sie bałam stomatologa ale teraz mam zajebistą babke ktora umie podejsc do sprawy. Znów jezeli chodz o to jak czesto tam byłam to tak jak Ty Magdzik. (grins)(grins)(grins)(grins)
mammma
chodzę regularnie ale niechętnie. nie jestem wytrzymała na ból.
mamapati
A ja się bałam chodzić a teraz do ponad roku mam super stomatologa jest delikatny i umie podejsc do sprawy nic nie boli(mam znieczulenie) a zabiegi ktore robi nie trwaja dłużej niz 15 min. Moja mała też do niego chodzi i jak na prywtnego lekarza nie dużo bierze(grins) może dlatego ze po znajomości (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Kordelia
Ja też chodzę regularnie 2 razy w roku(grins) Kiedyś bardzo nie lubiłam chodzić do dentysty, ale odkąd natrafiłam na super stomatologa nie stanowi to dla mnie żadnego problemu(grins) . Teraz znowu powinnam wybrać się na kontrolę i dobrze Magdzik*,że zadałaś to pytanie, bo dzięki temu zmobilizowana szybciej pójdę(grins)(grins)(grins)
okim76
U mnie każdy ma swojego stomatologa, chodzimy regularnie 1-2 razy do roku, no chyba, że zaczyna sie cos dziac to i co 2-3 tygodnie. Bardzo sie ciesze, że moja córka polubiła swoja panią dr i chodzi do niej z wielka przyjemnością (no tylko nasze kieszenie to odczuwaja, ale czego nie robi sie dla zdrowia)(grins)
Dagsila
ja sie bałam jak diabli :) do czasu aż nie poznałam swojej pani stomatolog(grins) ...

u mnei dużo zalezy własnie od lekarza, a wszytko zapsuli rodzice, którzy mnie zawsze straszyli dentystą... no i ja juz tego błędu nie popełnie ze swoim bomblem (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.