Menu

stosunki z sąsiadami

jakie macie stosunki z sąsiadami? Spotykacie się, odwiedzacie na imieniny itp? Macie sąsiadów mniej więcej w swoim wieku??

activemama
 398  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport sąsiedztwo

Odpowiedzi

kama86
W polsce mamy dosc znosnych sasiadow w swoim wieku spotykamy sie na urodzinach doroslych a takze naszych dzieci:).Tutaj nasi sasiedzi nie sa niestety znosni powiedzialabym wrecz ze bardziej denerwujacych ludzi nie znam.Robia wszystko na opak,,sa upierdliwi...
Bestyjka
Nigdy z sąsiadami nie utrzymywałam zbyt serdecznych stosunków. Jako 20latka mieszkałam w 3 rodzinnym domu. Na dole stare małżeństwo (koszmar;/) a po drugiej stronie 40latkowie z 5 dzieci (ich najstarsza córka zapraszała mojego chłopaka na ciasto :))
Beki
Stosunki z sąsiadami mogłabym mieć (awve) zwłaszcza z Panami (grins)
oli28
Stosunki z sąsiadami mam ok.Blisko mojego domu mieszka starsza para,przesympatyczni ludzie,mam też sąsiadów w swoim wieku i jak to młodzi ognisko,muzyka,ale zawsze jak zwrócę im uwagę,bo jest już na przykład późno to ściszą muzykę. Więc na sąsiadów nie narzekam.
jola8443
jak mieszkaliśmy w lubuskim to mieliśmy fajnych sąsiadów.kawka ciasto i wypady z dziećmi na place zabaw.natomiast tutaj jesteśmy na dzień dobry i czasem pogadamy o pierdołach.
amalka
"Dzień dobry", "Do widzenia", "Ładna pogoda", "Jak zdrówko", "Ale ten Krzysiu rośnie"... To tyle (bankimydlane) Za wyjątkiem babeczki po 40stce i jej rodzinki oraz sąsiada który się wyprowadza, mieszkają ty sami staruszkowie.

Cudownych sąsiadów mam za to na działeczce. Rewelacyjni ludzie! Wszyscy w koło (grins) No... jest jeden wyjątek- starszy pan wściekły na nas i innych rodziców za hałas (dzieci mu przeszkadzają) Moja Druga Mama była zaskoczona, że obcy ludzie mogą być wobec siebie tak serdeczni. Krzysia znają już wszyscy, bo towarzyska ta moje dziecina. Z każdego "spacerku" wraca to z malinami, to z winogronem, to jeżynami, to z sadzonkami (smiech)
activemama
:)
clyde22
Beki, a gdzie mieszkasz?... (glodna)(smiech)(rock)
Ada3610
Mieszkamy w bloku, gdzie są mili i sympatyczni sąsiedzi. Przyjaźnimy się z sąsiadami z naprzeciwka. Spotykamy się często, wymieniamy się jedzonkiem i przetworami.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.