Menu

Strach

Co chwilę coś się dzieje niedaleko miejsca gdzie pracuję.Dzisiaj niedaleko znowu napad na bank,pełno policji trwa łapanka.Niedawno strzelanina przez niezadowolonego klienta.Normalnie strach rano iść na 5 do pracy bo już nie raz kogoś napadli.Czy wy czujecie się bezpieczne w drodze z pracy i z powrotem.Jak nie to jak sobie radzicie ,macie jakiś gaz ,czy inny sposób by się obronić.

alinagj1o2
 545  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie strach

Odpowiedzi

clyde22
U mnie na prowincji spokojnie.
Noszę tylko scyzoryk McGywera i to niekoniecznie do samoobrony. (pokoj)
mycha2706
My w naszym miasteczku mamy spokój,ale mieszkałam kiedys we Wrocku,na Trójkącie,kto zna historie Wrocławia ten wie o czym pisze i NIGDY nie zostałam nawet zaczepiona przez łobuzów. Zawsze byłam miła,uprzejma i skora do pomocy więc chyba szkoda było mnie straszyc.. a bywało tam róznie w Sylwestra tuz pod moimi oknami i w poblizu komisariatu wybuchła bomba w aucie,ludzie nie reagowali czym byłam zdumiona....okazało się,ze to taki standard,tu bomba,tam trup,ot najgorsza dzielnica :)
alinagj1o2
Mi kiedyś mąż kupił gaz,chyba go miałam z dwa razy i gdzieś go schowałam.Koleżanka co ze mną pracuje chodzi z gazem czasami zawozi ją mąż.Ja zaczynam się bać bo co chwilę coś się tu dzieje.
daryjka87poznan
U mnie spokojnie. Bo do pracy miałam na drugą strone ulicy. (grins)(grins)
Anemona
nie boje sie, mieszkam na wsi i mam nie daleko do pracy a nocami nigdzie nie chodze
pscolka1987
(kwiatek)(kwiatek) u nas tylko panowie sie rozbierają i sobie robią dobrze nawet w dzień (grins)(grins)(grins)(grins) mieszkamy na wsi ,,i tu teraz jest niebezpiecznie obecnie nigdzie nocami czy wieczorem nie wychodzę jak już coś to jedziemy autem ,,ale jak miałam bym chodzić co dzień sama to napewno kupiłam bym gaz dla obrony ......
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.