Menu

strach przed podróżą

Witam was kochane w niedziele jedziemy do rodziny to jest okolo 800km. z 4 miesiecznym synkiem troche sie martwie jak on zniesie tą podróż w foteliku jak on jest taki żywy i nielubi leżeć bez przerwy czy nie można przepiac pasami gondoli od wózka? całą droge musi sie meczyc w tym foteliku może wy też podrózujecie i widzicie jak wasze dzieci się zachowują?

alicjaa41
 448  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko podróż

Odpowiedzi

Magdzik
My jeździmy do teściowej raz w miesiącu, ale mamy 140km, tj. jakieś 2 godziny jazdy. Nie zawsze mała chce siedzieć w foteliku, a wtedy muszę ją zagadywać i zabawiać, często też robiąc z siebie pajaca, że tak powiem:) Żeby odwrócić jej uwagę(krejzolka) No, ale 4-miesięczne dziecko, to nie 2-latek, może Wam będzie łatwiej pokonać drogę. Weź do podręcznej torby ulubioną zabawkę, gryzaczki, grzechotki... żebyś w razie czego mogła malucha nimi zainteresować:)
daryjka87poznan
Moja w tym wieku jak jechalismy dosc daleko a na wakacje nad morze (miala 5,5 miesiaca) przespała całą droge.
lola86
my jeździmy do babci męża ok 3 godziny drogi wyjeżdzamy zawsze w porze dżemik małej, ale to tylko godzika a potem staje na głowie żeby ją rozśmieszyć .Mamy sterte zabawek piszczących i grających śpiewam jej robie głupie miny .Czasem się udaje ale czasem jedziemy z całą orkiestrą (grins)(grins) ma 7 miesięcy
ulenka091987
ja jak jade do mamy (400km) to wybieramy sie w nocy i dzieci całą drogę śpią, czasem Michał budzi się na karmienie
renata29
takie malutkie dzieci większość czasu i tak przesypiają,ja jechałam z ponad rocznym synkiem i też mi dużo spał
cela
Najwygodniej byłoby Ci jechać nocą, kiedy dziecko śpi...
Ja w weekend jechałam z 13 miesięczną córką przeszło 500 km, ale pociągiem. Nie wyobrażam sobie tak dalekiej drogi pokonać autem z małym dzieckiem... W pociągu miałam osobny "przedział dla matki z dzieckiem do 4 lat"(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.