Menu

Strach przed śmiercią

Dziewczyny macie czasem takie myśli że boicie się śmierci?! Mnie ostatnio nachodzą ciągle takie myśli, co by było z Rafałkiem jak mnie zabraknie i takie tam. Wzięło mi się to stąd, że ostatnio w pobliskiej miejscowości zabiła się dziewczyna i zostawiła dwuletniego szkraba... masakra. I jakoś tak mnie naszło. Co by sie stało jakbym wpadła pod samochód, albo... no wiecie co mam na myśli.

Aagataa
 577  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

strach śmierć

Odpowiedzi

Pixelka
Jasne że tak - nie raz o tym myślę, nawet rozmawiałam o tym z mężem, ale się tylko zdenerwował i powiedział, żebym nie gadała głupot. On tego widocznie do siebie nie dopuszcza, ale życie płata różne figle.
annnna01
niestety kążdy z nas kiedyś umrze...nie wyobrażam sobie tego w odniesieniu do mnine czy moich bliskich:(
Edit
Mnie też czasmi najdzie myśl o śmierci i napawa mnie to przerażeniem. Tylko dla mnie najbardziej przerażające jest to że coś mogłoby się mojemu dziecku stać. Nie wyobrażam sobie wtedy życia.
eunika
Mnie też naszła myśl nieraz - zabrałam się w garść, napisałam i dałam przyjaciółce na przechowanie testament oraz wybrałam korzystne ubezpieczenie na życie. Dało mi to jakiś tam spokój no i teraz tylko oby myśli nie powracały zbyt często.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.