Menu

Strajk warzywno-owocowy

Moja córa postanowiła zastrajkować. Nie je żadnych warzyw ani owoców! Mięsko zje, zieminiaczki też a warzywek co by to nie było nie tknie. Próbowałam z zupą jarzynową i wyjadła samą "wodę" resztę zostawiła. Na owoce nawet nie chce patrzec. A wsześniej jadła ładnie od kilku tygodni dopiero takie cyrki są. Nie wiem jak jej przemycić trochę zdrowia.

Alb22
 590  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Odżywianie strajk owoce warzywa

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moja Fatima miala taka faze. A ze jest miesozerna, to przemycalam tam warzywa. Scieralam na tarce na grubych oczkach i dodawalam... Np. w bolognese... duzo takich warzyw do podsmazonego mieska mielonego... i sos pomidorowy... Jadla...

A zupy to robilam takie kremy... czyli przetarte na krem warzywa... do tego makaron np...
kasia13_archiwum
Zgadzam sie z dziewczynami... :):):)
ivka
Patryk też juz miewa takie odchyły. Polecam przeczekać albo jak mówi kasia przemycać starte. Ale nie zmuszać jak nie chce bo dłużej będzie jej przechodzić. Nie będzie jadła po prostu na przekór mamie.
kasia13_archiwum
To moja Yasmina ma jeszcze inaczej. Ma fazy na jedzenie roznych rzeczy.
Np. miala faze, ze jadla tylko i wylacznie lososia wedzonego... no 200 g na raz... jak jej nie dalam to wyla... to bylo z rok temu. Teraz na lososia patrzec nie moze...

Miala faze na banany, jajka, mleko krowie (ostatnio latalo i tylko mleko, mleko, teraz znowu nie pije), ogorki, mandarynki, ziemniaki.

No po prostu je jedna rzecz bez przerwy... potem za kilka dni juz na to patrzec nie moze i zajada sie czyms innym...
To dopiero jest smieszne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.