Menu

Strefa Vip

Tak waśnie sobie siedzę i myślę... czy kiedykolwiek mieliście okazje spotkać znaną osobistość? porozmawiać? dostać autograf? zrobić sobie fotkę? jak tak to pochwalcie się kto to taki i w jakich okolicznościach? (grins)

aangelek21
 771  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport autografy

Odpowiedzi

aangelek21
Ja w swoim życiu miałam okazje spotkać aktorkę Magdalenę Stużyńską od której dostałam autograf i Artura Cieciurskiego gdzie również mam autograf... a także posiadam autograf (załatwiony przez moją koleżankę) z dedykacją dla mnie od Anny Marii Jopek (grins)
krasna1
u nas w szpitalu leżało kilka osobistości i prywatnie,bez blasku fleszy to normalni ,niczym nie wyróżniający się ludzie,
na imprezach integracyjnych nasz boss zaprosi zawsze jakąś gwiazdę,która pije na równi z nami :)
krasna1
u nas w szpitalu leżało kilka osobistości i prywatnie,bez blasku fleszy to normalni ,niczym nie wyróżniający się ludzie,
na imprezach integracyjnych nasz boss zaprosi zawsze jakąś gwiazdę,która pije na równi z nami :)
Lwiczka
(kwiatek) Ja w sobotę miałam okazję byc obok Piotra Plicha ale nie miałam przy sobie ani kartki ani długopisu bo bym poprosiła o autograf na ręce(grins)
pscolka1987
Zbigniew Wodecki pytał sie o drogę na pocztę w mojej miejscowosci potem się skapowałam ze skąd go znam (grins)(grins)(barf)
jolla30
spotkałam Dode w szczecinie,mam autograf i Piotra Kupiche we Wrocławiu miałam z nim fotke niestety twardy dysk szlak trfił i fotka przepadła i jest mi bardzo smutno z tego powodu(zla)
Madzik8889
Ja spotkałam 2-wóch piłkarzy(obecnie byłych)Wisły Kraków miałam autograf ale dałam koleżance bo ja nie za tą drużyną a stałam tylko poto żeby na ;elcji języka angielskiego nie być. Było to w szkole.
antenkarad
byłam na jednym weselu z Katarzyną Cichopek i Hakielem
katarynka3311
Jak bylam nastolatka to bylismy na kolonii dla dzieci niepelnosprawnych na morzem i mielismy mozliwosc wejscia za darmo na koncert Bajmu. Zeby podziekowac zespolowi wydelegowali mnie na scene z kwiatami. Mialam w ten dzien urodziny i Beata zaspiewala mi 100 lat(kwiatek). Mam tez autograf i zdjecie(kwiatek).
Mialam tez na plakacie WOSP autografy zespolu Ich Troje (pierwszy jego sklad), kiedy dopiero zaczynali byc znani.
amalka
Pół Ustronia Morskiego (lub Międzyzdrojów- nie pamiętam, która to była kolonia) przegoniłam za chłopakami z Just5 a właściwie za goniącą ich koleżanką hehe Do dziś brzmi mi w uszach jej wrzask- "Bartek kocham cię!" (smiech) Rozmawiałam z tancerzami "Kasy" i Anią Wyszkoni. Lubię piosenki Wilków i Roberta Gawlińskiego ale prywatnie to kawał ... (zla) Jest strasznie niesympatyczny...
KlaudynaK
Ech... Ja tam się za osobistościami nigdy nie rozglądałam. Za to poznałam Joanne Racewicz - tą z panoramy na dwójce. Osobiście ją poznałam jak mi przywiozła łóżeczko po swoim synku dla mojej małej. Moja była teściowa pracuje u niej jako niania.
maja1482
ja też miałam okazję spotkać Joasię Racewicz, była moją "panią profesor" na studiach podyplomowych, bardzo sympateczna babeczka:) Spotkałam też Marcina Prokopa- prowadził imprezę promocyją PHILIPS-a, Piotra Najsztuba, Anię Muchę - na ulicy, Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego(często wpadali do firmy w której kiedyś pracowałam), raz rozdeptałby mnie Conrado Moreno... poza tym byłam w życiu na paru konceratach znanych osób, dużo miejsca zajęłoby ich wymienienie, ale nie wiem czy to się liczy:)
marti82
Miałam to szczęście, nawet często(grins) Mam fotkę z Piotrem Adamczykiem i z Maciejem Zakościelnym, rozmawiałam z Arturem Żmijewskim, spotkałam też Anie Muchę z Wojewódzkim, Andrzeja Krzywego, tez Michała Figurskiego i paru jeszcze(awve)
daryjka87poznan
Duzo spotkałam znanych osob. Maryle Rodowicz, Perfekt, Ryszarda Rynkowskiego, Reni Jusis, Ich Troje, Bohdana Smolenia (mieszkał w tej samej miejscowosci co ja) Stachurskiego, Justyne Steczkowską, Pazdziocha z Kiepskich, Włodeckiego, Młynarska Agate, Roberta z Just 5, Bajm. Rosiewicza, Kabaret Ani Mru Mru (dla tego grubego byłam rybą)(grins) Pudziana.... kurde za duzo zeby wymieniac....
Magdzik
Co roku w Święto Zmarłych widuję na cmentarzu Zbigniewa Zamachowskiego, bo pochodzi z mojego miasteczka(grins) Poza tym miałam przyjemność rozmowy z Edytą Jungowską - firma mojego męża organizuje co roku piknik rodzinny i zaprasza znane osobistości;) W tym roku był Kabaret Łowcy B. Poza tym w okolicy działkę ma Paździoch z Kiepskich (kciuki) Stachurski, Napieralski... z nimi też miałam przyjemność(grins)
Majaaaaaa0000
Często bywam na koncertach , I miałam okazję rozmawiać i wziasc autograf od EWY FARNY ..Osobiście poznałam PANA Z ZESPOŁU TRUBADURZY , mój tata budował mu dom:) Widziałam także , osobiście aktorkę z serialu SAMO ŻYCIE ,jest także piosenkarką...
sweetnessa27
Żmijewskiego widuję często bo ma domek kilka km od mojego miasta... Kiedyś wpadłam na Wodeckiego..:) Z Gosią Andrzejewicz śpiewałam wspólnie przez mikrofon...
natuuusia19
sporo zasu spedzalam z osobistosciami ktorych wystepy naglasnial moj maz lu gral z nimi na jednej scenie: alicja majewska i korcz, hanna sleszynska, jan nowicki, elektryczne gitary, cliver,classic, h2o, marysia sadowska, don vasyl i roma, dziani, vasyl junior. poza tym ostatnio gral wesele u ojca anny stepniewskiej zanj z pseudonimu anna gadth (piosenkarka jezzowa, przygotowywala do wystepow gwiazdy "jak oni spiewaja")
natuuusia19
mezu przypomnial mi jeszcze o ani mrumru i kabarecie moralnego niepokoju:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D najlepiej wspominam dzie kobiet i impreze z hanna sleszynska
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.