Menu

Stres przed przedszkolem

Witam!Wasze dzieciaczki już w poniedziałek zasilą przedszkolne mury.Zaczął się już u Was stres związany z pójściem dzieciaczków do przedszkola?
Ja już się zaczynam denerwować.Tym bardziej,że moja 3-latka już mi zapowiedziała że będzie płakać(smiech)
Jak to jest u Was?
Pozdrawiam!(prezent)

Lena1982
 623  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie przedszkola

Odpowiedzi

Lena1982
W sumie moja córka też do najgrzeczniejszych nie należy,to taka chłopczyca.Jeśli kogoś nie lubi mówi mu od razu:nie lubię Cię i nie będę się z Tobą bawić!
Więc też może z nią nie być lekko;)Ma charakterek dziewczyna;)
karolcia514
Ja tez przezywam ale chyba bardziej niż moja córcia :) wszystko okaże się w praktyce jak to będzie :)
Tuptolek
Geodonna musicie zrobić rewolucję co do mundurków, swoją drogą z katolickim przedszkolą kojarzą mi się dziewczynki w spódniczkach za kolana (grins) więc trzeba jakieś spódniczki tam przeforsować, w końcu Polki mają gust i wszyscy powinni to wiedzieć (grins)
A co do pytania to Konradek idzie do nowej szkoły, do zerówki. Do dzieci, z którymi się nie zna. Zobaczymy ja to będzie, ale stresa nie mamy. On się cieszy przynajmniej z jednego: tu szkoła trwa do 13 stej, tam gdzie chodził w tamtym roku było do 16 stej, a on najbardzij uwielbia być w domu, więc już nowa szkoła " ma plusa" (grins)
Tuptolek
Kiedy zniknie ten kłopot z literkami na netmamie? (zlosc)
daryjka87poznan
Ja tez przezywałam. Córa pierwsze dwa dni swietnie zniosła, pozniej sie napatrzyła jak inne dzieci płączą za mamami i przez miesiac czasu tez codziennie rano był płacz gdy ją zostawiałam. A teraz córa juz sie nie moze doczekac kiedy znow pojdzie do przedszkola. (grins)(grins)
sara7777
trochę się denerwuję bo zmieniamy przedszkole i synek będzie nowy w grupie.piszę troche bo mały jest bardzo towarzyski ale wiadomo że to rodzic często bardziej przeżywa.
CzerwonaRoleta
moj trzylatek plakal przez tydzien, chcial do domu... po tygodniu plakal jak byl weekend, chcial do przedszkola (grins) szybko nawiazal nowe przjaznie, jak u Geodonny23, mielismy spora bariere jezkowa, ale warto bylo. za tydzien szkola(grins) zobaczmy jak to bedzie (rock)
emiliab
Nie wiem dla kogo to jest większe przeżycie dla synka czy dla mnie. Młody nie chce iśc do przedszkola a powodów ma co nie miara. Od dzisiaj zaczyna zapoznawać się z nowym kolegą z którym będzie chodził do jednej grupy, zeby im raźniej było, jakoś na razie ja rozumiem się lepiej z mamą chłopca niż chłopcy ze sobą.
Chyba w poniedziałek poleją się łzy.....
karolincia
Oj pamiętam jak rok temu przeżywałam moja córka po pierwszym dniu stwierdziła że ona już jutro nie idzie ale potem było dobrze teraz nie może się doczekać spotkania z koleżankami zwłaszcza
JumaPi
Mój również w poniedziałek zasili grono 4-latków i trochę to przeżywam czy nie będzie płakał i czy będzie chciał chodzić do przedszkola
Zana
moją Lenę czeka jutro pierwszy dzień w przedszkolu ale raczej jestem spokojna bo do tej pory chodziła do żłobka :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.