Menu

Strój na Halloween

Idę w piątek na imprezę na której bardzo chcę być, moje ulubione rytmy i tańce, świetny lokal. Nie jestem jakąś fanką Halloween, ale podobno kryterium bycia wpuszczonym to bycie przebraną. Nie chcę odpuścić sobie tej imprezy, więc muszę się dostosować. Nie wiem tylko jakie przebrania obowiązują na takich imprezach? Bo raczej np. aniołkiem być nie mogę? Czarownica odpada;) Jakieś pomysły?

artanis
 4676  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

przebranie strój halloween

Odpowiedzi

artanis
Dodam jeszcze, że to będzie impreza salsowa - muszę więc mieć coś, w czym da się tańczyć, nie krępującego ruchy...
Wampirzyca - no, no, ciekawa koncepcja:D
Natty
Za wampirów to będzie pewnie przebranych 90 % ludzi!! Moim zdaniem to malo oryginalne. Może za Złego Elfa?!
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
artanis
@Natty: a jak się przebrać za Złego Elfa?
Natty
@artanis: W moich zdjęciach dodałam elfa !
artanis
@Natty: też super, tylko skąd ja mam taki strój wyczarować?:)) Zresztą postać skrzydlata chyba odpada... Ciężko by się tańczyło ze skrzydełkami. Salsa to bardzo dużo machania rękami na około ciała więc bardzo by przeszkadzały...
StanZaw
Wiem, że post jest już stary - ale szukałam na tegoroczny halloween przebrania i czytałam posty z zeszłego roku - w końcu znalazłam super wypożyczalnie - mnóstwo strojów wszelkiego rodzaju i dzielę się tą informacją wszem i wobec bo takiej ilości strojów i takiej obsługi to nigdzie nie widziałam. Niestety wypożyczalnia całoroczna jest w Pruszkowie a w Warszawie w Blue City otwarte tylko w karnawał ale warto się do Pruszkowa przejechać - 20km od centrum a wszystko załatwicie - mnie np. Panie jeszcze pomalowały :) imprezę miałam w zeszły piątek (firmowe party - co roku takie mamy :)

link:
http://www.wypozyczalniestrojow.pl/index.php?page=static&id=38
teraz patrzyłam zmieniają ofertę na 2009 rok ale lada chwila pewnie będzie działać..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.