Menu

Studiowanie z dziećmi

Może są mamusie które studiują studiowały lub zamierzają studiować będąc mamusiami?Podzielcie się swoimi przeżyciami .Ja studiowałam w Polsce na studiach dziennich i po drodze urodziło mi się dwoje dzieci.Teraz postanowiłam zmienić zawód i zaczęłam studiować Prawo.Wprawdzie są to studia zaoczne i nie wpływają aż tak na życie rodzinne.Przez to tata ma możliwość pozajmować się dziećmi przez trzy dni.Poczułam się młodsza i pewniejsza siebie, bo przecież robię coś tylko dla siebie i z własnej woli!Może jest ktoś kto też studiuje uczy się?Zapraszam do dyskusji.A może ktos ma inne zdanie na ten temat?

Marzena112
 591  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

nauka szkoła studia

Odpowiedzi

betty
ja teraz poszłam na studia podyplomowe ale Natalka już ma 12 miesięcy także nie ma z nią zadnego problemu. Jedzie do dziadków bo mąż do późna w soboty pracuje a w niedziele mam krótko zajęcia, potem mąż zabiera mnie na obiad w jakieś miłe miejsce a później po małą. Dla mnie te studia są takim oderwaniem od domu,dziecka i obowiązków. I powiem tak- bardzo lubie te weekendy :)
oliw1384
ja robie wlasnie teraz magisterke tez zajecia w weekendy jak jade to strasznie tesknie za coreczka ale do wszystkiego sie mozna przywyczaic z uczeniem jest roznie jak tylko znajde chwilke to zmykam i troszke sie ucze noc na nauke odpada ja nie potrafie bo zasypiam
KdaPl
Urodziłam Mateusza będąc na początku trzeciego roku europeistyki (zaoczne) i pracując. Ukończyłam studia w tym roku, a w tej chwili zaczęłam kolejne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.