Menu

Studniówka

Moja córka została zaproszona przez swojego chłopaka na studniówkę. Powinnam ją puścić? Ma 15 lat, a na imprezie na pewno będzie alkohol, sama nie wiem... Nie chcę, żeby pod okiem dyrektora i nauczycieli zrobiła coś głupiego. Jak uważacie? Moje prośby aby nie piła raczej nie przyniosą skutku - z góry zaznaczam...

Anusia
 741  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Wychowanie szkoła alkohol studniówka problemy

Odpowiedzi

Maria25
Może postaw jej jakieś ulimatum, jeśli dowiesz się od nauczycielki, że zachowywała się niestosownie to przez jakiś czas, nie będzie mogła wychodzić z chłopakiem na dyskoteki.
Anusia
@Maria25: nie podziała, to akurat wiem. Znam ją, raczej rzadko myśli o konsekwencjach w trakcie robienia czegoś...
Maria25
skoro wiesz, że lubi sobie na imprezkach wypić to ją po prostu nie puszczaj, według mnie jest za młoda na studniówki. Wiem, wiem jeśli nie puścisz będzie awantura, ale skoro masz całą noc nie spać i mysleć co Twoja nastoletnia córka robi to niestety ale musisz postawić na swoim.
marzenkag
ja bym ja puscila.
SCOFI
Anusiu moim zdaniem AgnieszkaG ma racje
Misia80
Podpisuję się również pod wypowiedzią AgnieszkiG.Jesli uznasz,że ta rozmowa Cię nie zadowoli to ja bym jej nie puściła.Jest jeszcze bardzo młoda i na studniówki ma jeszcze czas.
Agula
ja swojej 15-letniej córki nie puściłabym na studniówkę. Co z tego że są tam nauczyciele oni i tak nie dopilnują co będzie robić, a skoro wiesz, że będzie piła to tym gorzej gdyby to zauważyli...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.