Menu

stwierdzona alergia

Witam
Mam pytanie do mam które mają dzieci alergików, chodzi mi o to czy jeśli dziecko ma stwierdzoną alergie to czy leki są refundowane czy trzeba nadal płacić 100%. I jakie leki biorą wasze dzieci przy alergii?

aneta1262
 1045  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Zdrowie dziecko alergia

Odpowiedzi

karolincia
Fasia ale Wy macie stwierdzoną alergie znaczy jesteście po testach tak? Zdziwiłam bo u małego stosujemy azomyr również za około 18 zł przy czym my mamy stwierdzoną astmę, testy alergiczne na razie nie wyszły i leki są na 100%
pscolka1987
My dopiero czekamy na wizytę i testy ..
aneta1262
a jak wsze dzieci zniosly testy to nakluwanie?
aneta1262
wasze miało być
Nena
Moja corka bardzo płakała bo to piecze-sama mam alergie i robiłam testy to wiem jak to jest. A w dodatku testy skorne czasem mogą dawać fałszywy wynik negatywny. Lepsza są testy z krwi - u mnie tak bylo.pozdrawiam
Magdzik
Moja córka przy pierwszych testach była zaciekawiona, co się dzieje, a przy drugich już płakała, bo wiedziała, co ją czeka... nakłuwanie(placze) jedynym objawem alergii jest u nas katar, dlatego córa bierze syrop Aerius (Azomyr, Dehistar, Hitaxa... to to samo). I akurat ten syrop jest płatny 100% i kosztuje różnie, ostatnio płaciłam 39zł w promocji, a normalnie ok.49zł(pout)
Renatka2019
Moj Kacperel na razie bierze Milukante, wczesniej gdy mielismy recepte od pediatry placilismy 100% a teraz z recepta od alergologa 30%. Kacperek ma testach byl dzielny do dopuki pani nie zaczela naklowac, potem byl placz. A jak pojawil sie babelek to juz prawdziwa rozpacz bo go szczypalo. Na razie mial robione testy na pokarmy i czekaja go jeszcze na kurz, siersc itp.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.