Menu

Suknia ślubna

Jak to było u was? Czy kupiłyście suknię ślubną czy wypożyczyłyście? Moja koleżanka ma za niedługo wesele i postanowiła kupić suknię ślubną chyba za 3 tysiące złotych. Moim zdaniem to bez sensu i strata pieniędzy bo przecież taką samą można wypożyczyć za połowę ceny i oddać później. A taką kupioną później trudno sprzedać.
Jakie jest wasze zdanie?

carla1978
 685  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina suknia ślubna ślub sukienka wesele

Odpowiedzi

kasiab
Ja wypożyczałam suknię ślubną po pierwsze: dlatego, że taniej, po drugie: dlatego, że miałabym problem, co później z nią zrobić
panidomu
Ja sobie wymarzyłam suknię taką a nie inną i takiej bym nie znalazła więc kupiłam - przedstawiłam swój projekt i była szyta na miarę. to jedyny taki dzień w życiu. Nawet jak się rozwiodę to drugiego kościelnego mieć nie będę , więc postanowiłam na tym akurat nie oszczędzać.
patrycja21
ja wyporzyczałam bo było taniej , i powiem szczerze ze dla mnie te do kupienia nie różniły się niczym od tych do wyporzyczania takie same piekne
Misia80
Ja kupiłam sukienkę od koleżnki.Była dla niej szyta i kosztowała 1400 zł a mi odsprzedała za 200 zł:)tak samo piękną jak ona miała:)doszyłam sobie do niej tylko bordowy kwiatek by nie była identyczna za 17zł.Welon i buty miałam nowe.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.