Menu

Super Dziadkowie

Wiecie co? Tak mnie naszła refleksja, że moje dzieci mają szczęście, że mają takich dziadków jakich mają :) Ja moich pamiętam jak przez mgłę w zasadzie w ogóle, a teraz widzę jak dużo mnie ominęło, jak fantastyczny kontakt mają moje dzieci z dziadkami - i to i jednymi i drugimi! I jak bardzo są nam pomocni. Nie wiem jak bym dała radę bez nich! A jak jest u was? Dziadkowie też tak szaleją na punkcie wnuków, że najchętniej podarowali by im gwiazdkę z nieba?

lolitta
 596  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina dziadkowie wnukowie rodzina

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moi rodzice, i mama meza, to sa normalnie zwariowani na punkcie wnukow.
Oczywiscie z racji odleglosci moje dziewczynki maja raczej kontakt z moimi rodzicami. Jednak wszyscy rozpieszczaja je jak tylko sie da.

Ja sama stracilam ukochana babcie jak mialam 7 lat, drugiej w ogole nie znalam, a jedyny wowczas zyjacy dziadek nie utrzymywal z nami kontaktu, pomimo ze mieszkal w tym samym miescie.

Nigdy mi tego nie brakowalo. Dopiero teraz, jak widze u moich corek, wiem ile to szczescia jest jak sie ma kochajacych dziadkow.
paula80
No to prawda... dziadkowie potrafią zdziałać cuda!! Również jestem im za wszystko bardzo wdzięczna i oczywiście mają fioła na punkcie naszego smyka!! On zresztą też. Zwłaszcza na punkcie dziadka Tomka!! Jak jest dziadek to reszta świata się nie liczy!
Misia80
Moi rodzice też przepadaja za wnukami(siostra ma córeczkę)i tylko czekaja na odwiedziny.A teraz jeszcze bardziej mi pomagaja kiedy poszlam do pracy bo sami zaoferowali podczas naszej nieobecnosci zaopiekować sie Mikolajkiem.Spokojnie moge im oddać dziecko pod opiekę bo mam do nich pelne zaufanie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.