Menu

Super sobie poradził

Chciałam wam tylko powiedzieć, że mąż super sobie poradził przez weekend z małą! naprawdę, aż jestem zadziwiona. Wprawdzie dzwonił kilka razy żeby się dopytać o sprawy, które pominęłam na ściądze ale zdał egzamin na szóstkę. W domu porządeczek, mała czyściutka, pachnąca, najedzona i radosna! Dziewczyny dajcie czasami mężowi szansę! Tata jest tak samo dobry jak mama! ja już nie mam żadnych wątpliwości! Następnym razem jak zajdzie taka potrzeba zostawiam małą bez obaw!

dudka
 678  6

Odpowiedzi

dudka
Dokładnie! A my to też takie panikary jesteśmy! Trzeba zaufać - przecież tatusiowie też mają instynkt!
Maria25
Każdy facet sobie radzi z dziećmi, tylko my zawsze uważamy że tak nie jest i wszystko robimy same. Nieraz zostawiłam Martynkę z mężem, bez żadnych problemów sobie poradził, tylko jest bardziej pobłażliwy, dla córeczki zrobi wszystko :)
maryanna
Nie porównywałabym odkurzania z opieką przez dwa dni nad sześciomięsięcznym maleństwem. bardzo się cieszę, że sobie poradził i myślę, że dla niego też to było nie lada wyzwanie, b o jak dotychczas usypiała tylko mama to tata na pewno mocno się natrudził. Zuch tatuś.
patrycja21
GRATULUJE TEZ BYM HCCIAŁA ZEBY MÓJ MAZ MIAŁ TAKI SUPER KONTAKT Z MAŁĄ I RADZIŁ SOBIE Z NIĄ . oN NAWET NIE CHCE JEJ PRZEBRAC A CO DOPIERO ZOSTAĆ NA 2 DNI .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.