Menu

surogatki ;/

Kajtek

O Beacie Grzybowskiej zrobiło się głośno, kiedy wniosła do sądu rodzinnego pozew z żądaniem przyznania jej opieki nad dzieckiem. Wcześniej zgodziła się urodzić nie swoje genetycznie dziecko bezdzietnemu małżeństwu z Warszawy. Podpisała z nimi umowę, otrzymała 30 tysięcy złotych i wiele prezentów dla dwóch córek, które samotnie wychowuje. Nie kryje, że wynajęła brzuch z powodu trudnej sytuacji materialnej. Chłopca – który urodził się dzięki metodzie in vitro – po porodzie przekazała ojcu. Nie zrzekła się jednak praw do niego i teraz walczy o dziecko twierdząc, że już w czasie ciąży przywiązała się do niego i nie może bez niego żyć.

Sprawą od kliku miesięcy żyje cała Polska. Pojawia się wiele głosów, że Kajtuś powinien wrócić do Beaty Grzybowskiej. Przeważają jednak opinie, że to małżeństwo z Warszawy powinno zatrzymać malca. Dramatu sprawie dodaje fakt, że Grzybowska żyje w trudnych warunkach, nie pracuje, a wcześniej zostawiła w szpitalu swoją trzecią córkę, która urodziła się z wadą genetyczną. Dziewczynka znalazła już rodzinę adopcyjną.
co wy o tym myslicie ...?
wiecej na http://www.ciazowy.pl/artykul,cena-macierzynstwa-surogatki,955,1.html

andziabuziak
 990  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem zycie

Odpowiedzi

Matina
No i Kasia 13 powiedziała wszystko na temat - Kasiu czy moge sie "przypiąć' do Ciebie?
Panterka
Podpisuję się pod wypowiedzią @Kasi....
izkalepszy
no tak do zdrowego dziecka się przyzwyczaiła a chore oddała do adopcji bez skrupułów,egoistka i tyle....zresztą wiedziała na co się pisze wynajmując swój brzuch,powinna oddać małego...
aangelek21
uważam tak samo jak @Kasia13 nic dodać nic ująć!!!
karolincia
jak można w ogóle dziecko zostawić i to dlatego że było chore
patrycja21
popieram dziewczyny was , kase wzieła dziecko oddała i powinna dac zyc tamtej rodzinie
korek221
taaak...bez synka " żyć nie może" ale chorą córeczkę porzuciła tylko dlatego ,że jest chora! No co za potwór !!!
beatka7623
@KaSiA13 (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) Nic dodać nic ująć Powinna dać sobie spokój Dla mnie ta kobieta to żenada Chce dla swojego dziecka takiej samej biedy jak i dla innych dzieci No ale tak jak pisze @atena dobry sposób na ciągnięcie kasy i nic więcej Żadnej miłości Tylko zimna kalkulacja (zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.