Menu

Świąteczne ozdoby

Jakie będą Twoje świąteczne ozdoby? Stawiasz na gotowe ozdoby, które można kupić w sklepie czy też robisz własnoręczne ozdoby z pomocą dzieci? Co oprócz choinki pojawi się w twoim domu? Opowiedz jak przyozdabiasz dom, aby można było wyczuć atmosferę świąt.

Ania
 1483  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród atmosfera świąt ozdoby święta

Odpowiedzi

monilajsa
jestem beztalencie ozdoby kupujemy
mammma
ozdoby kupuję lub dostaję. choinka jest żywa i mocno pachnąco-kłująca. wystawiam cały skansenik świąteczny, łącznie z tandetą od babci i patrzę z lubością jak Kasia unicestwia kolejne paskudztwa ;) a tak poważnie to specjalnie dla córki wystawiam dużo ozdób. nie maluję okien ani ich nie obklejam, żeby ich potem za prędko nie myć ;) lubię świeczniki adwentowe w oknach. nie toleruję błyskających lampek.
isiorek
na choince to gotowe ale raczej słomiane i drewniane, nie przepadam za bąbkami, ale kartki z życzeniami robie jak co roku sama :) tzn zrobiłam ;)
koza54
oprócz choinki przyozdabiam okna w łańcuchy i lampki, mam też na stół gotowy stroik ale zawsze dodatkowo zrywam gałązki jakiegoś iglaka i samja robię stroik :)
ilona2504
zdecydowanie tradycyjne gotowe,moja niunia jest jeszcze za mała...ma 6 miesiecy...ale gdy podrośnie to napewno coś razem zrobimy...
emiliab
Niestety Pan Bóg poskąpił mi talentu do robótek ręcznych i wszystkie ozdoby mam kupione w sklepie. Wystarczy nam tylko pięknie ubrana i pachnąca choinka.
Nicoletta
oprócz dużej będzie mała choinka,od sufitu wisi okrągły wieniec z łańcuszkiem złotym i czerwonymi sercami,na drzwiach będzie stroik (ozdobiony ręcznie) i nie wiem co jeszcze jutro mama wymyśli,ale ma głowę do przybrania świeczników,liści jakiś igieł itp
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.