Menu

Światowy kryzys finansowy

Czy ogólnoświatowy kryzys finansowy odbija się jakoś na Waszej sytuacji? Czy jest przyczyną spowolnienia rozwoju gospodarczego? Czy odczuwacie na sobie jego skutki?

artanis
 679  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca kryzys banki lokaty finanse ekonomia

Odpowiedzi

Anusia
Póki co jeszcze nie odczuwam wzrostu cen, albo ich nie ma. Problemem jest rynek pracy. Mój mąż musi iść na miesięczny urlop bezpłatny, ponieważ firma nie ma zleceń - głównie kontrakty zagraniczne. Jesteśmy troszkę tym przerażeni. Na szczęście udało nam się już spłacić kredyt mieszkaniowy, bo podobno szukują się podwyżki.
Na rynku kredytowym jeszcze nie odczuwam zmian, które podobno mają nadejść. Nadal wydzwaniają do mnie z propozycjami rzekomo tanich kredytów z minimum formalności.
Edit
Ja na razie nie odczułam. I tego się będę trzymać :)
monjuk
Ja odczułam po wzroście raty... i jeszcze jak wczoraj usłyszałam, że kryzys finansowy pochłonął 50% pieniędzy z OFE to się we mnie zagotowało
Maria25
Póki co nie odczuwamy żadnych skutków, cieszymy się, że mogliśmy w tak krótkim czasie wybudować dom i dostaliśmy na to pozyczkę, nie wyobrażam sobie teraz być w takiej sytuacji, skoro aby ją dostać trzeba mieć min 25% wkładu własnego...koszmar. Młodzi ludzie mogą mieć teraz problemy, zamieszkać na swoim zaraz po ślubie. Co z tego, że mieszkania tanieją, jak banki ograniczają przyznawanie pożyczek
KdaPl
Póki co jeszcze nie odczuliśmy tego, ale aż boję się pomyśleć żeby wziąć kredyt na mieszkanie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.