Menu

swieta

witam was kochane mamusie! jeszcze raz zycze wam wesolych swiat!!! i jak tam po wigilii??? udala sie?? bo umnie tak spedzilismy u tesciowej bylo super pogadali my posmiali my sie gabrys sie ucieszyl bo dawno babci nie widzial a uwas jak mamusie??? pozdrawiam

Anita21
 625  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina święta

Odpowiedzi

tlolek
udała się udała.i nawet nie wiadomo kiedy i już po wigilii.
babooshka
owszem, było b. miło a najciekakwsze że w tym roku nie czuje się przejedzona (może przez to karmienie piersią)a to nowość(wow)
magda2
Wigilia była udana i przydało się dodatkowe nakrycie na stole, bo przyjechała do nas mojej mamy bratowa,która w tym roku została sama po śmierci męża, trochę popłakaliśmy przy opłatku, ale zawsze tak jest jak odchodzą nasi bliscy. Życzę wspaniałych Świąt.
agaorto
ale to wszystko szybko mija :( tyle przygotowań i w sumie po wszystkim... ech...
monique25
T(prezent) K (grins) uwielbiam Wigilię I ogólnie Swięta :* no i moją rodzinkę ...
rozowa82
tak, a powiem szczerze że sie jej bałam a tu nie było czego, "kojaj" przyniósł dla zuzi prezenty.... w trakcie wieczerzy mieliśmy toche smiechu bo Zuzia podchodziła do choinki i pierniki nagryzała jeden po drugim (grins), a poźniej wszystkie prezeny brała dla siebie a co (smiech)(smiech)(smiech)
Anek
Tak udała sie,byli rodzice u nas,super było(grins)
koza54
no widzisz kochana, a jednak warto było do teściowej się wynieść (kciuki) U mnie też udana Wigilia :) i dostałam kota pod choinke (grins)
beatris23
(smutna)
misiak7
kamis się rozchorował ma zapalenie oskrzeli (pout)(pout)(pout) a tak prezenty się wszystkim podobały (prezent)(prezent)(prezent)
mammma
u nas też rodzinnie i też z teściową
monikas342
u nas też się udała ale była bardzo smutna bo zabrakło nam kochanej osoby(placze)
Achcha
My dzień wcześniej mieliśmy pogrzeb, na Wigilii mieliśmy gościa niezapowiedzianego ale nie było źle, jakoś tak sentymentalnie się zrobiło!
Kuba z prezentów zadowolony - tradycyjnie bez Lego się nie obyło, Grzesiu ma nowe przytulanki, grzechoty i rajstopy z autami.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.