Menu

Swieta

Mam do Was takie pytanko...tak z ciekawosci:) Gdzie i z kim spedzacie swieta??

Gdzie spędzicie święta?

maminka
 911  26

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina świeta

Odpowiedzi

MamusiaKubusia
Wigilia u rodziców-zjadą sie wszystkie dzieciaki (grins) I dzień też u rodziców, bo ich rocznica ślubu, a II dzień ufff odpoczynek u siebie(kciuki)
maminka
u nas tez bedzie wesolo, bedziemy u mojej mamy z calym rodzenstwem :) Bedzie 8 osob doroslych i 6 dzieciaczkow!! Uwielbiam takie rodzinne spotkania :) ale na nastepny dzien musi byc odpoczynek u siebie :)
babooshka
jeszcze nie wiemy gdzie ale na pewno rodzinnie:)
justii34
Zaprosiłam Teścia-przystojniaka [może macie Panią dla niego?]jutro moze dodam foty jego(grins) zaprosiłam równiez moich rodziców(grins)(cukierek) ale nie mam jeszcze pewności czy przyjdą?(awve)
Nula139
Wigilia w domu,natomiast swięta u rodziców i teściów,zjadą sie nasze całe rodzinki:)
koza54
u mnie w domu z rodzinką
MiJa
Mojej odpowiedzi też nie ma(grins) Tzn jest ale rozbita i nie mam jak zaznaczyć(grins) Wigilia u mojej mamusi,pierwszy dzień świąt u teściów a drugi u przyjaciółki na urodzinach(grins) ...tak już od 3 lat i pewnie pozostanie(grins)
renata29
w domu,przyjadą moi rodzice i zostaną aż do nowego roku:)
myszka838383
wigilia u teściowej, pierwsze święto z moją rodzinką a drugi na urodzinach u przyjaciółki (grins) @Mija (kciuki)(grins)
tlolek
od 3 lat u nas w domu robie Wigilie dla moich rodziców, teściów moich dziadków i rodziny męża . w tym roku zasiadamy w skromnym gronie bo tylko 8 osób dorosłych, Kuba i Fasolina a normalnie w 12osób (ale kuzynka Ł. dopiero co urodziła więc ich nie będzie)
agucha44444
u nas w domu spedzamy wigilie i swieta mieszkamy tu sami mamy tylko znajomych,rodzina mieszka w Pl.
Magda27
Jak co roku u moich rodziców nie wyobrażam sobie świąt u teściowej bo teściowa świąt nie obchodzi(długo by tu pisać)....
7Haney
Na święta z rodzinką wybieram się do krasna 1(awve)
kasiam146
my wigilie mamy objazdowa jedziemy z moimi rodzicami do babci jednej i drugiej a pozniej idziemy do tesciow gdzie mieszka babcia mojego meza(maz ma tylko 1 babcie) a w pierwszy i drugi dzien swiat to albo siedzimy w domu albo idziemy gdzies do rodziny
samanita
W tym roku juz 23 jedziemy na drugi koniec polski do moich tesciow, pierwsze swieta z Dagmarka i pierwsze bez moich rodzicow, ale jakos trzeba to godzic
daryjka87poznan
I u mnie z moimi rodzicami, i u rodziny meza. W te 3 dni zawsze cos planujemy i wyjezdzamy.
beatka7623
U teściów jak co roku (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Renatka2019
Wigilia najpierw u teściów, potem u nas. Pierwszy dzień u teściów, a wieczorem jedziemy do męża chrześniaka. Drugiego dnia jedziemy z prezentami do pozostałych dwóch chrześniaków. Nie lubię Świąt bo mało mam czasu żeby posiedzieć w domu(placze)
PatrycjaM
W tym roku u moich rodziców.Zmieniamy się jeden rok u moich nastepny u tesciów. Budujemy dom wiec moze za rok u nas z rodzicami.
Iwona1977
sama z dziecmi bede...z matka nie moge sie dogadac od dluzszego czasu i zyjemy w konflikcie, troche zdziwaczala i jedzie do swojej matki (a mojej babci) ojciec ech...szkoda slow ...w drugi dzien swiat wpadnie przyjaciolka z dziecmi jak co roku ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.