Menu

Święta, święta, święta ;)

Pewnie było już wiele razy to pytanie ale co tam :)

Jak to jest u Was? Lubicie Święta, tą atmosferę i przygotowania do nich czy raczej nie przepadacie?

koza54
 855  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

święta bożego narodzenia

Odpowiedzi

edyta2010
no jasne że tak!!! ale z 4m-cznym bobasem to trochę uciążliwe mam nadzieję że świąteczne Reniferki mi pomogą HA HA (czyli mama) choinkę ubiorą mąż ze starszym synkiem ( obawiam się że w przyszłym roku przeniesiemy ją na balkon bo nasz Mikołajek już będzie biegał i różnie może z nią być )(aniol)(smiech)
koza54
ja też uwielbiam :) zawsze pcham się do ubierania choinki i do gotowania (grins) jedyne czego nie znoszę w świętach to totalnych porządków (grins)
edyta2010
@malutka2202 trzeba będzie duuuużżżżo zdjęć narobić dla potomności oczywiście pod choinką!!(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
mala21
oj w tamtym roku też poszło kilka cennych bąbek mamusi, ale całe szczęście bąbel się nie pokaleczył, a mama ma miejsce na nowe arcydzieła(smiech)
Iwona1977
jakos od kilku lat swieta mnie nie ciesza ....(pout)
madziullka
UWIELBIAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwielbiam wszystko co ze świetami związane... stanie przy garach(wyjątkowo dużoooo można zrobic żeby potem kilka dni leniuchowac) sprzątanie,potem ubieranie choinki i WIGILIA... KOCHAM...
aneta1262
uwielbiam święta(grins) już nie umiem sie doczekać(grins) ale choinka już stoi nie umiałam się już doczekać do jutra(grins)
karolincia
Nie lubię zawsze na swięta przydarzają nam się dziwne niemiłe historie te święta tez będą nie takie jak powinny być
daryjka87poznan
Ja uwielbiam.
renata29
wolę przygotowania i oczekiwanie od samych świąt:)
Magdzik
Kocham(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Magdzik
Kocham(cukierek)(cukierek)(cukierek)
beatka7623
A ja coś nie lubię (pout) Nigdy nie lubiłam Nie wiem czemu (pout) Dobija mnie sprzatanie, ta latanina przed świętami (pout)
xkasiulax
KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(glodna)(glodna) co roku to samo,mam bzika na punkcie Świąt Bożego narodzenia
welka
Uwielbiam Boże Narodzenie!Tą atmosfere przed.Już dziś wyciągnęłam ozdoby i porozstawiałam po całym domu.a dziś był Mikołaj(grins)
mamuska926
ja nie lubie swiat. Szopki nie tylko w kosciele sa... beznadzieja
monique25
LoVam (prezent)(prezent)(prezent) to najcudowniejsze Święta w roku
emikacpi
Od 4 lat nie lubie świąt bo w tym czasie zmarły trzy najbliższe mi osoby mama(41l.) chrzestna mama (36l.) i dziadek (70l.) , od tego czasu zmuszam się żeby nie płakać przez ten czas bo bardzo mi ich brakuje , rodzina się sporo pomniejszyła i to ciepło rodzinne i taki klimat świat wygasł. Staram się żeby inni jak najmilej ten czas spędzali i zakładam ozdoby , dekorujemy choinkę w trójkę zawsze i pieczemy ciasta ale juz nie jest to takie piękne jak kiedys ...(pout)(pout)(pout)
rozowa82
uwielbiam ale niestety na razie martwie sie brakiem kasy(pout)
JustiSam
Swieta spoko, ale gorzej jak musze skladac zyczenia przy Wigilijnym stole komus kogo nie trawie(krejzolka) Wiem - Swieta-trzeba wszystkim przebaczac, kochac sie i takie tam...ale zycie jest zyciem. Przy Wigilijnym stole skladasz sobie zyczenia pomyslnosci a, na drugi dzien ten ktos Ci obrobi d...(barf)(barf)(barf)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.