Menu

Świnka Peppa czy Król Lew i Magadaskar – ulubione filmy animowane waszych dzieci

Specjaliści są zdania, że dzieci do lat 3 nie powinny oglądać telewizję. W późniejszym wieku powinny oglądać tylko programy, które są dostosowane do ich wieku. A jak jest u Was? Czy wasze dzieci oglądają telewizję i co najczęściej? Jakie są ich ulubione bajki, filmy lub programy? Co sądzicie o całkowitej izolacji dziecka od telewizji? Ma to więcej plusów czy minusów? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 1757  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

filmy telewizja bajki

Odpowiedzi

monique25
Zdecydowanie Klub przyjaciół Myszki Miki :) uwielbia najbardziej ze wszystkich bajek
MaLaCzarna
Moje dziecko ogląda tylko mini mini , uwielbia ten program i wiele uczy się z tych bajek ,bo są bardzo pouczające. Nie zamierzam izolować dziecka od TV ! Jak ktoś wie jak korzystać z umiarem to WSZYSTKO DLA LUDZI!
Zdanie specjalistów mnie nie interesuje!
Joanna30
Mój synek ma bardzo dużo ulubionych bajek ale najbardziej lubi oglądac Ben10,Olinka okrąglinka ,i Klub przyjaciół myszki Miki
mycha2706
Z filmów to :
Igor-Auta
Ala-Wszelkie o fantastycznej fabule
Hubcio- nie lubi,za długo
Z bajek
Igor- Ben 10,Ben 10,Ben 10 :D
Ala- wszystko
Hubcio- ostatnio fascynacja Misiem Uszatkiem,Piraci z Nibylandii
Co do oglądania telewizji... Ala i Igor namietnie oglądali,dużo się z nich nauczyli,Hubcio ma zakaz przez psychologa,bo podobno jest nadaktywny włąsnie przez telewizje...tylko włąsnie dzięki bajkom potrafi nie broic przez kilkanascie minut,skupia się na oglądaniu...
Kasia1978
moja tez lubi Myszkę Miki..ale nie ten Klub przyjaciół tylko te starą myszkę disneyowską ,a nawet biało-czarną..
daryjka87poznan
Moja oglada i lubi duzo bajek, Myszka Miki, uciekające kurczaki, Dore, ostatnio polubiła Timona i pumbe :D
irekzboralski
dla mojego Mikołaja nie ma fajniejszej bajki od Toma i Jerrego...uwilebia ją!
emiliab
Franuś to prawdziwy fan Autek i Toy Story. Lubi też Tomka i przyjaciele, Literkowe Chochliki, ostatnio odkrył Bolka i Lolka.
loona20
mój starszy syn najbardziej lubi obglądać z bajek elma świattomek i przyjaciejezłota rączka kl;ub przyjaciół myszki miki stacyjkowo
amalka
Ostatnio niemal co rano Krzysio domaga się Wall-e :) Bajki ogląda na MiniMini (uwielbia "ABC literkowe chochliki") lub JimJam ale również programy dla dzieci na TVP- "Domisie" i "Jedynkowe przedszkole"
amalka
@w TVP miało być
karolcia514
moja pyza również uwielbia oglądać bajki wszystkie po trochu ale najszesciej ostatnio ogląda przygody dudusia wesołka :)
tymianek
z filmów to prym wiodą "auta" , a następnie "toy story" i "epoka lodowcowa".
Co do bajek, to rano zawsze ogląda na Polsacie scoobie doo , a wieczorem ......................... " wypadek-przypadek", albo "drogówka" , ehhhhhhhhh
Majaaaaaa0000
moja Maja ma 2 latka i 3 miesiące, i lubi tak : świnka peppa , świat małej księżniczki , ciekawski George , nodyy, z jeszcze jakieś bajki z mini mini:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.