Menu

Swoje zdanie...

To co się tutaj ostatnio dzieje to istna paranoja! (zla) Zastanawiam się czy to jest portal dla osób mających rodziny itd, czy jakiś portal stworzony do kłótni... jeśli chodzi o grupę założoną na 'cześć astry' jestem bezstronna! Ok, każdy może zakładać grupę jaką chce, ale zastanawia mnie jedno - grupa dla wszystkich, którzy ją polubili, tak? to dlaczego niektóre mamy były odrzucane? czy to jest Ok? kolejnym wkurzającym faktem jest to, że nikt nie ma prawa głosu! najlepiej, żeby każda osoba podstosowała się pod drugą... istna porażka... GDZIE STARA "NETMAMA"??? (smutna)
Po raz kolejny powtórze - NIE JESTEM PO NICZYJEJ STRONIE, ale zastanówcie się troszkę..
Pozdrawiam...(prezent)

Anieelica
 2143  47

Znajdź pytania na ten sam temat:

pff

Odpowiedzi

Edytka85
Aniołku(kwiatek)
domiska
dobranoc wszystkim
Anieelica
NIE Marzenko, nie wciągnęłam, po prostu nie rozumiem, o co tyle hałasu...
Anieelica
Dlatego, że jest wyjaśnione, i nie chodzi mi o osobę Astry - bo nic do niej nie mam, a powyżej napisałam, że nie podoba mi się to, że grupa dla lubiących nią, a mamy są wyrzucane, ale to tylko moje zdanie!(prezent)
rozowa82
kolorowych snófffffffffffffffffff (grins) jutro poczytam(grins)
Anieelica
Dlatego, że jest wyjaśnione, i nie chodzi mi o osobę Astry - bo nic do niej nie mam, a powyżej napisałam, że nie podoba mi się to, że grupa dla lubiących nią, a mamy są wyrzucane, ale to tylko moje zdanie!(prezent)
Maryla
dziewczyny a co to jest ta stra czy jakos tak...?? bo ja chyba jestem czarna bo nie kapuje.... mytlumaczy mi ktoras??
krasna1
aja się świetnie bawię......
JUSTYNA300511
mnie tez juz wkurza całe to dzisiejsze gadanie ma jej temat kim ona jest zeby tyle czasu jej poswiecac chyba czas juz z tym skonczyc... chyba nie po to jest ten portal.
SCOFI
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Anieelica
Dokładnie noemi!(kwiatek)
Superlaska1986(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
kasiunia1
a ja NetMama od: 26.09.2008 ide spac i życze miłych dalszych sporów ide śnić o NM z przed roku...papa
nikordia
geodonna69
hmmm a zakładanie fanklubu jakieś matki z portalu to niby dojrzałe jest tak??
mnie to wszystko śmieszy i nie traktuje tego tak serio jak Ty. ale ok masz swoje zdanie tylko zanim powiesz ,ze ktoś jest niedojrzały zastanów się czy nie wysuwasz pochopnych opinii.
mycha2706
No co tu sie kur... dzieje??? jaki fanklub jaki antyfanklub???Ja lubie Astre,mam z Nią kontakt,to swietna dziewczyna,nie jakies tam Bóstwo i fajnie ze moge sobie z Nią pogadac,jezeli komus to nie odpowiada to juz jego problem.Lubie tak samo wiele mam i pewnie gdyby odeszły a chciałabym z nimi utrzymywac kontakt to bym to zrobiła! OGARNIJCIE SIE DZIEWCZETA!!!!!
dyska29
utrzymywanie z astra kontaktu prywatnie a zakladanie jej fan lub anty clubow to dwie rozne sprawy to moje zdanie Niejedna fajna mamuska z tad odeszla i jakos zadnych klubow na jej czesc i piesni pochwalnych nie ma byla sobie mamuska i niema mamuski a zycie toczy sie dalej
mycha2706
No i nie smutne to jest?;)
moput
To Wasza/Nasza sprawa jak zapamiętujemy dawne netmamy... Nie chcę tłumaczyć po raz kolejny ale widzę, że muszę...

Grupa (nie fanklub) została założona dla dziewczyn mających stały kontakt z Astrą dla ułatwienia nam dzielenia się tym co Astra do nas napisze. My nadal chcemy czytać jej "chwilki", bajki, wiersze którymi będzie się chciała z nami podzielić.

Wstyd mi za te dziewczyny które założyły antagonistyczną grupę, jaki jest jej cel? Ubliżanie, krytykowanie...

Piszecie, że netmama była inna... Jestem tu prawie rok, nie udzielałam się często ale od poczatku było tu dużo awantur, zawiści, obelg... To kiedy była ta cudowna nm???
moput
Emmi, nikt nie robi podniosłego wydarzenia:) Nie napisałam na forum, że zakładam taką grupę, zaprosiłam kilka zainteresowanych osób by, jak już wyjaśniałam, ułatwić nam dzielenie się twórczością Astry. Sama Astra o tym wie i jej życzeniem było by mogły to czytać tylko osoby mające z nią kontakt. A że ubodło to widzę kilkanaście innych mam... Przecież ja im nie robiłam figi na nosie krzycząc: tralala, nie wpuszczę Was do grupy... Nie lubiły czytać tego co pisała więc o co kaman?
goldnamagdalena
Mnie sie niepodobalo jak mnie tu przyjeli.Myslalam ze jeste w innym filmie.Takiego czegos jak tutaj to ja niewidzialam.(nigdy)(nigdy)
Anieelica
@Emmi(klaszcze)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.