Menu

Sylwester 2011

Jak spędzacie tegorocznego Sylwestra? Wybieracie się na bal, na imprezę do klubu, do znajomych, a może to znajomi przyjdą do Was? A może w tym roku spędzacie Sylwestra rodzinnie? Napiszcie co będziecie robić na przełomie roków i z kim spędzicie te chwile. Korzystając z okazji życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Ania
 998  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

sylwester nowy rok

Odpowiedzi

margolcia85
W tymm roku w domku, ale nic nie szykuję, traktuję te noc jak każda inną,dzieci wieczorkiem kompanie i spanie, po czym i ja pewnie wskoczę na "białą salę" i we wspomnieniach sennych przetańcze te noc ... Nie kupiłam nawet szampana nie wiem jakoś nie mam w tym roku ochoty na świętowanie....
mycha2706
W domku,grzecznie jak przez ostatnie 5 lat. Ala jest u swojego taty,R. w pracy i pewnie przyjdzie i padnie jak pies Pluto... szampana wprawdzie mam,ale podejrzewam,ze nie bedzie miał mi kto otworzyć:/
Kto ma pszczoły ten ma miód;)
Również zyczę wszystkiego co najlepsze,zdrówka przede wszystkim i spełnienia marzeń:)
alinagj1o2
Mażę by iść zaraz się położyć.Moje dzieci chyba wytrzymają do północy ja na pewno nie . Mamy Piccolo i zwykłego szampana to o północy zrobimy imprezkę z dziećmi i mężem. I znów będę mogła wrócić do łóżeczka.
sara7777
Organizuję jak co roku imprezkę wśród znajomych u nas w domku.dzieci obok w klatce u babci więc mamy ten komfort dzięki niej.wszystko poszykowane i czekamy na gości. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
Kordelia
Tradycyjnie już spędzam go samotnie w domu - mąż pracuje :(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.