Menu

Syn nie chce iśc do szkoły

Staś nie chce iść do szkoły - nawet robienie zakupów i kupowanie piórników, plecaków itd go nie cieszy. Zawsze się cieszył z nowych rzeczy a teraz naprawdę sprawia wrażenie jakby nic a nic go to nie interesowało. Powiedział, że nie pójdzie do szkoły i koniec kropka. Jak mam zmienić jego podejście. Czasu coraz mniej już się boję co to będzie.

Anuszka
 810  3

Odpowiedzi

mumczinx
A jest jeszcze ten zwyczaj z tytkami, które wypchane są słodyczami? Czy Staś wie coś na ten temat? Może to go trochę przekupi ;) a jak się okaże, że w klasie ma już jakiegoś wcześniej poznanego kolegę to już w ogóle będzie fajnie. Znasz listę jego przyszłej klasy?
Anuszka
@mumczinx: Razem z nim do klasy idzie połowa podwórka - bo u nas jest rejonizacja. Zna większość dzieci i nic z tego - nie pójdzie i koniec. Z tego co wiem to pierwszoklasiści dostają tytki ze słodyczami po uroczystości mianowania na ucznia. Nie wiem czemu on jest taki jak nie. Nie chce się uczyć i już :(
mumczinx
Ojoj no to nie wiem, może z jakąś mamą od kolegi się umówcie razem żeby iść, zobaczy że kolega odważny to może mu pomoże. A jak nie to pewnie zostanie w klasie, popłacze, pokrzyczy ale co zrobić...nie poradzisz. Przypomniałam sobie kolegę z klasy jak się w pierwszy dzień narobił wrzasku, na drugi dzień już było spokojnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.