Menu

Synek za bardzo przyzwyczajolny do przedszkolanki

Witam Mamusie(awve) mam maly problem, moj synek nie chce chodzic do przedszkola, a jakk juz idzie to (brzydko mowiac) lata za tylkiem za jedną z 3 przedszkolanek. Caly czas tylko Pani Jola i Pani Jola, a gdy Pani Jola ma nie daj Boze wolne to maly siedzi prawie caly dzien przy biurku i nie bawi sie prawie w ogole, zadnych prac nie robi, dopiero nastepnego dniaa nadrabia z Pania Jola prace (wycinanki itd...). Panie probuja wszystkiego i momentami nic to nie daje. Macie jakies pomysly zeby too zmienic? I moze tez na to jak zachecic do chodzenia do przedszkola?

anna000
 525  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie przedszkole

Odpowiedzi

kaisaa4
moje dziewczyny też miały ulubioną panią, ale wcale mnie to nie dziwiło.niestety są mniej i bardziej miłe panie które potrafią obdarzyć dzieciaki takim ciepłem jak własne dzieci. nie wszystkie kobiety nadają się na przedszkolanki i niestety dzieci wyczuwają ich chłód. dlatego do innych lgną bardziej do innych mniej. może syn miał neprzyjemną sytuację z innymi paniami, albo widział że zareagowały bardziej gwałtownie co go trochę odstraszyło. nie mówię że muszą być agresywne, jednak ziecko od tak też się tak nie zachowuje.
MamaMaya
u nas niemalże to samo - jest jedna Pani Asia i koniec! moja córka tylko o niej mówi jak wraca z przedszkola, nawet chyba nie pamieta imion innych pań... ale wiem że ta babeczka faktycznie jest przemiła i sympatyczna, i ma takie czułe podejście do dzieciaków, całe przedszkole do niej lgnie mimo... że jest ona tam w sumie jedynie do pomocy, bo nie jest wychowawczynią, wielkaaa szkoda! bo ma to "coś" jesli chodzi o dzieciaki...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.