Menu

Szalokaptur

No i mamy zimę Kochani(awve)(awve)(awve) A ja chciałabym się poradzić. Nie cierpię czapek, wszystkie zimy przechodziłam w kapturach od kurtek(grins) Ale jakiś czas temu (czyt. parę lat temu(grins) ) zakupiłam sobie taki szalokaptur i w związku z tym mam pytanko. Czy jeszcze się w tym chodzi???(krejzolka) Może wyszło już z mody, a ja o tym nie wiem(grins) Dzięki za odpowiedzi(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 855  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie czapka szalik zima

Odpowiedzi

euphoria29
Madzia ja uważam,że w dzisejszych czasach wszystko jest modne!(kciuki) Wystarczy tylko ubranka gustownie dopasować,połączyć kolorki,małe dodatki i już wszystko gra!(kciuki)(prezent)
Magdzik
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Jeszcze inna kwestia, czy się odważę wyjść z domu w tym na głowie(grins)(smiech)(smiech)(smiech)
euphoria29
Madzia zakładaj i nie marudź.(kciuki)(grins) Ja dzisiaj wybieram się na sklepowe połowy i mam zamiar wrócić z czapą(grins)
babooshka
@Magdzik, kominy wracają do mody,polecam:)(kciuki)
koza54
a ja widziałam ostatnio w carrefurze taki szalokaptur i normalnie oszalałam na jego punkcie, bo też nie znoszę czapek.
Panterka
Ja mam tak samo... I fajnie, że napisałaś o tym, bo zupełnie nie pomyślałam o takim rozwiązaniu... Zaraz poloookam w poszukiwaniu jakiegoś szalokaptura(grins)
tymianek
(kwiatek) ja również nie cierpię czapek i chodze w kapturze. Mam dwa szalokaptury, ale są dla nie nie praktyczne zimą, kiedy pada mokry snieg, dlatego nie noszę, a czy są modne - teraz wszystko jest modne, wazne, żeby dobrze się w tym czuć.
monique25
fajne sa i wygodne ja mam taki jak @gosia1984 tylko grafit

kominy tez są super (grins)

http://www.netmama.pl/grupy/szczegolyforum
/POCHWAL_SIE/g295/111831
monique25
http://infobot.pl/r/1SBT
Kasia1978
ja bym sobie kupiła piekny ciepły komin,ale już kupiłam czapkę uszatkę-wełnianą z futerkiem.
mysza
ja kupiłam sobie komin bo oszalałam na jego punkcie, ale na zimniejsze dni nie zda egzaminu ,za bardzo wiatr hula po uszkach i w czółko zimno (placze)(placze)(placze)
Magdzik
Dzięki kochane, to mnie pocieszyłyście(grins)(grins)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) Zaraz luknę do Pochwal się, jakie Wy macie(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.