Menu

szczepienia

dziewczyny,niektore z was napisaly dzis ,ze nie szczepia swoich dzieci na nic.jak dla mnie ,kazda matka ma prawo o tym sama decydowac,ale mam pytanie:czy nie spotkalyscie sie z jakimis przykrymi konsekwencjami swojej decyzji?czy sa jakies uregulowania prawne z tym zwiazane?

adaPG
 769  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

adaPG
ja sie spotkalam z takim przypadkiem ,ze szczepoinka spowodowala niedorozwoj dziecka.rozumiem cie wiec ze nie szczepisz,Atena.
Magdzik
@KaSiU przykre to strasznie, ale są też dzieci, dorośli... którzy niezaszczepieni chorują i żyją z powikłaniami tych chorób do końca życia:/// Także jedni szczepią z tragicznymi tego skutkami, a inni nie i też chorują:( No, ale każdy podejmuje taką decyzję na własną odpowiedzialność... Niestety takie jest życie(pout)
Kasia1978
JA gdybym mogła cofnąc czas,to bym Majkę inaczej szczepiła,a tak do półtora roczku lekarka namówiła mnie na prawie wszystkie mozliwe szczepionki....efektem tego-ach,ech...............Maja nie rozwija się prawidłowo....Według mnie za dużo tego było i w za małych odstępach czasu.....
tymianek
(kwiatek) ja akurat jestem ZA szczepieniami, wiadomo, że kazdy robi jak uważa i ja do nikogo sie nie wtrącam, ani nie neguję.
Znane są przypadki "chorób poszczepiennych", ale coraz częściej również słyszy się o występowaniu chorób, które własnie dzięki szczepionkom poszły w "zapomnienie" ( np. ksztusiec), a one przecież też są bardzo groźne, a nawet śmiertelne.
Dlatego wybór nalezy tylko do NAS rodziców , czy poddamy dziecko szczepieniu czy nie........
adaPG
tymianek dla ciebie(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
tymianek
(kwiatek) @Kasiu, jak napisałam , ja się nie wtrącam do kogoś decyzji, robi jak uważa, podałam taki przykład jaki podałam, mogłam również podać odrę.
Nie musisz mnie przekonywać do swoich racji, bo ja mam już zdanie w tym temacie i go nie zmienię. Ty mi bedziesz sypała przykładami, że Wy się nie szczepicie i nie chorujecie, a ja, że my się szczepimy i też nie chorujemy. Dlatego jeszcze raz powtarzam - NIE WTRĄCAM SIĘ I NIKOGO NIE NEGUJĘ.
tymianek
@Kasiu (kwiatek)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.