Menu

Szczepionka skojarzona

Witam :) Ja mam takie pytanie moja córeczka jest spóźniona ze szczepieniem bo miała katarek potem się przeprowadzaliśmy i zmiana lekarza ... Ostatnio dostała 3 kłucia na raz w nóżki i ramie :((( Myślałam ze będę ryczeć razem z nią ...Otóż za 1,5 miesiąca mam następne 3 klucia mieć i pediatra powiedziała mi ze mogę kupić szczepionkę skojarzona ze kosztuje ok 100zl Wiec chciałabym jej kupić i ulżyć cierpień ale czy ona jest skuteczna i nic jej po niej nie będzie ? Moze któraś z was tez kupowała dziecku ta szczepionkę proszę o rade :)

Paulinka1701
 855  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie szczepienia

Odpowiedzi

mammma
ja szczepiłm tylko tymi na nfz, czyli normalnie i żyjemy. później już nie ma tyle kłóć. góra dwa.
kasia13_archiwum
Moje corki sa szczepione szczepionkami 6 w 1.
krasna1
wiesz jest taka zasada,że jeśli zacznie się szczepić jakimiś tam szczepionkami to należy to dokończyć-tak słyszałam,mogę się mylić.
Ale faktycznie skojarzona szczepionka jest wygodą dla dziecka i jest lepsza od tych zwykłych
jeden minus to nie wiem skąd oni biorą te kosmiczne ceny
Paulinka1701
No tak cena jest duza ..(smutna)Ale czego się nie robi dla dzidzi :) Mi pediatra mówiła ze te następne mogę zastąpić spokojnie ta szczepionka
JUSTYLKA
u nas szczepionka 6 w 1 jest za 160 zł Płaciłam bo to komfort i mniej bólu u maluszka a po szczepieniu 1 dzień podwyższonej temp i troszkę marudzenia ,ale to zwyczajnie po szczepionkach(kwiatek)
Paulinka1701
Myślę ze jej kupie ta szczepionkę bo mi się serce kraja na sama myśl :((
Magdzik
Ja kupowałam i było ok. Mała nawet temperatury nie miała, ani nic. A przy kłuciu nawet nie zapłakała, dopiero jak pielęgniarka wacik przyłozyła i zaszczypało, to wtedy jej się "miauknęło"(grins) I płaciłam 100zł
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.