Menu

Szef czy szefowa

Kto waszym zdaniem bardziej nadaje się na szefa? Meżczyzna czy kobieta? U nas w firmie szefem jest mężczyzna i jest miłym, sympatycznym, bezproblemowych człowiekiem. Zawsze można się z im dogadać czy to odnośnie urlopu czy w kwestii obowiązków. Niestety teraz mamy kierowniczkę, kóra jest naszą bezpośrednią przełożoną. Koszmar dziewczyny. taka intrygantka jakich mało. Próbuje nas ze sobą skłócić i zyskac to, żebyśmy jedna na drugą donosiły między sobą. Na tej podstawie i tym przykładzie mogę powiedzieć, że kobiety (na pewno nie wszystkie) są gorsze na kierowniczych stanowiskach, bo nie umieją panować nad emocjami. Strasznie się atmosfera zepsuła. A wy jakie macie doświadczenia z szefami czy szefowymi? Zgadzacie się ze mną?

kosia
 539  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca szef szefowa

Odpowiedzi

Matina
Ja mam szefową i jest jak wiatr zawieje.
Maria25
@kosia, jest coś w tym. Ze swojego doświadczenia wiem, że najgorszą szefową jest kobieta samotna :) W każdej z pracownicy widzi konkurentkę do każdego przystojnego pracownika
Rouge
Niestety musze się z wami zgodzić. Kobiety nie mają często dystansu do pewnych spraw i dopatrują się róznych spisków i tym podobnych rzeczy. Jednak bądź co bądź facet umie na pewne rzeczy spojrzeć trzeźwiejszym okiem.
Rouge
Agnieszka pewnie masz rację, ale kobiety to większe intrygantki od mężczyzn...
kasia13_archiwum
Kto nadaje sie lepiej na szefa... Ten kto ma ku temu predyspozycje... wydaje mi sie, ze moze to byc zarowno mezczyzna jak i kobieta.
Ju25lka
Na własnej skórze wiem, ze i mężczyzna i kobieta mogą być dobrymi szefami. I tak samo mooże być odwrotnie. Ja się na szczeście jeszcze ze złym szefem nie spotkałam. Mam widocznie szczeście.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.