Menu

Szepienie a antybiotyk ...

Hej :) Słuchajcie mam dylemat drobny ...Moja mała ma dokładnie za 6 dni szczepienie ...wczoraj właśnie skończyła brać antybiotyk, bo była chora...Kiedy byłam u lekarki zapytałam ja co ze szczepieniem i usłyszałam, ze mam przyjść i wtedy zobaczymy (chodziło jej o to ze jak będzie zdrowa to zrobimy szczepienie ) I właśnie tu moje wątpliwości, bo usłyszałam ze po antybiotyku dziecko musi być minimum 2 tyg, żeby była mowa o szczepieniu (wow) I teraz nie wiem czy to prawda i mojej lekarce coś odbiło czy jednak wszystko jest ok ...i czy pozwolić jej żeby zaszczepiła mała ? Jak myślicie ?

Paulinka1701
 862  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie szczepienie

Odpowiedzi

Zana
ja też bym poczekała ...
annaem
absolutnie nie pozwalaj na szczepienie odrazu zmien date szczepienia na za 2 tyg. musi byc odstep 2 tygodniowy. u mnie na osiedlu jest dziewczyna zaszczepiona w ten sposob i zostala niepelnosprawna do konca zycia. sparalizowalo ja!!
ADAMSKA98
morzesz pusc do lekarza jako ze idziesz na szczepienie tylko uprzedz ze mala jest dopiero co po antybiotyku ,wiesz dodatkowe pszebadanie dziecka nie zaszkodzi ,a na szczepienie odrazu nie musisz sie godzic powiedz o swojch obawach
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.