Menu

szkoła a dziecko

Tak się zastanawiam czy nie wrócić do szkoły tzn.na studia.
Czy są tu mamy, które się uczą? Jak dajecie radę aby pogodzić naukę, codzienne obowiązki i pewnie w niektórych przypadkach - pracę zawodową.

joka26
 768  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie nauka obowiązki dziecko

Odpowiedzi

JUSTYLKA
Ja od lutego rozpoczęłam studia dla swojej satysfakcji i w końcu mam frajdę że robię coś dla siebie Mam motywację żeby nie tylko zdobywać wiedzę ale wyjśc z domu w nowe środowisko a pewnie i zadbać o siebie(grins) uczę się póznymi wieczorami lub w nocy ale po pierwszym semestrze mam średnią 4,7(grins)(grins)(grins) kurcze jestem z tego bardzo dumna że mimo 6 dzieci fajnie sie to wszystko układa(awve) Więc POWODZENIA I DO NAUKI KOCHANA
ADAMSKA98
jak @justylka dala rade to ty terz ,nie zastanawiaj sie tylko zmykaj na studia ,jak masz mozliwośc
joka26
Kurcze żałuję bo dawno temu zawaliłam i nie podeszłam do obrony pracy magisterskiej. Myślałam, że nie będę potrzebować tego tytułu ale teraz w pracy byłby bardzo potrzebny i możliwe że gwarantowałby przedłużenie umowy o pracę. Ach ta durna młodość....

Dzięki za słowa otuchy, idę dyskutować z mężem....
martus1988
ja studiuje i w czasie roku akademickiego urodzilam (grins) i mysle ze dam rade dojsc do licencjatu i potem mgr(grins)
okim76
jak została Ci tylko sama obrona pracy mgr to ja bym sie chwilki nie zastanawiała, dasz sobie rade tak jak piszą dziewczyny trzymam kciuki (kciuki)(kwiatek)
KdaPl
gdy bylam na 2-gim roku zaszlam w ciaze, na 3 urodzilam, a teraz jestem juz na 2 gim roku kolejnych studiow (poprzednie ukonczylam i balam sie ze bede sie nudzic hehe)
MamaMarysi
ja właśnie zadałam to samo pytanie!!!!!boje się ze nie podolam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.