Menu

szkolenie dla kierowców?

Witam :) Zastanawiam się nad szkoleniem http://www.swiadomykierowca.pl/pl/szkolenia/nasz-sprzet/troleje. Jest to szkolenie dla osób, które chcą się nauczyć prawidłowego wyjścia z poślizgu. Wydaje się dobrym pomysłem w szczególności jak ktoś dużo jeździ z dzieciakami :) Co Wy o Tym myślicie?

Troleje - symulatory poślizgu pojazdu |...

Troleje umożlwiające symulacja poślizgu samochodu – ćwiczenia dla kierowców - Swiadomykierowca.pl. Sprawdź jak zachowuje się twój...

anggiee32
 395  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport kierowca bezpieczna jazda szkolenie

Odpowiedzi

kama86
Po pierwsze to mysle ze na kazdej nauce jazdy ucza ja sie zachowac prawidlowo w czasie poslizgu,a po drugie jak gdzies chce isc to nie pytam sie kto o tym co sadzi..
Skoro widzisz potrzebe edukacji to hulaj dusza.
flame123
wg mnie to ch....ory pomysł
flame123
Z drugiej strony: jesteś "równie subtelna, co g....o w kadzi z ponczem".
anggiee32
Witam ponownie, ja się chce zapytać tylko o wasze zdanie co do szkolenia bo naprawę się tym interesuję, a wy od razu spamem mnie nazywacie. Chce po prostu dobrze się jeździć. Nawet w ładny dzień można wpaść w poślizg i co wtedy człowiek robi? Hamuje. A to powinno być inne działanie. Czyli skręt w drugą stronę. No niby w każdej nauce jazdy uczą tego, ale nieraz zdarza się tak, że ktoś nie jeździ autem przez kilka lat i co wtedy?
kama86
Jezeli czujesz ze jest Ci takie szkolenie potrzebne to sie nie zastanawiaj tylko idz!(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.