Menu

szmery

hej dziewczynki czy którejś z waszych dzieci miało może szmery na serduszku ? bo u mnie w szpitalu okazało się w 4 dobie że synuś ma szmery ale lekarz mi powiedział że to prawdopodobnie są niewinne szmery i że to samo powinno przejść. teraz mały ma 6 miesięcy i robiłam mu eho serca i wyszło wszystko dobrze ale czekam jeszcze na odczyt z holtera i strasznie się denerwuje. jeśli któraś z was miała coś podobnego to niech mi napisze coś na ten temat. pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)

asiunia83
 532  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta serce szmery

Odpowiedzi

MBarcz
Nie mialam nic podobnego sla na pewno wszystko jest dobrze. Nie martw sie na zapas. Pozdrawiam. Buziaki dla synusia.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
moput
Moja Mlina miała szmery na serduszku ale na szczęście okazało się, że są to właśnie te niewinne, raz w roku jesteśmy na badaniach kontrolnych u kardiologa bo są jeszcze słyszalne ale mają minąć. Więc nie martw się, wiele dzieci ma takie szmerki które same ustępują :)
mycha2706
Mój Igor miał a z racji tego,że wcześniak musiał takie badania przechodzic często,tzn.co pół roku. No i przeszło.Tak jak to lekarz tłumaczył-nie wszystko zdążyło się pozamykać,ale organizm zaczął dojrzewać i wszystkie organy również.U Ali też stwierdzono,ale jak była starsza,miała coś około dwóch lat,po badaniach okazało się,że wszystko w porządku,że pani doktor cos tam źle słyszała....
cytrynka
u mojego syna od małego było ok a wieku prawie 6 lat lekarz wysłuchał szmery na serduszku i się okazało że ma wadę serca ( delikatną) podobno od urodzenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.