Menu

szok!!!

Młoda Rosjanka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu za spowodowanie śmierci swojego pięciomiesięcznego dziecka, które karmiła piersią po wypiciu dużej ilości alkoholu - podała agencja RIA-Nowosti.

Śledztwo wykazało, że 28-letnia kobieta mieszkająca w Srietiensku w Kraju Zabajkalskim trzy razy w ciągu wieczora karmiła synka piersią. Wcześniej wypiła pół litra rozcieńczonego spirytusu. Dziecko zmarło na skutek silnego zatrucia.

Matkę uznano za winną śmierci dziecka przez nieostrożność. Kobieta została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Sąd nakazał jej także poddanie się leczeniu.

myszka838383
 1043  30

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Mandarinios
Ja już mam dośc na dzisiaj takich strasznych historii..... Normalnie SZOK!!!!!!!!!!! co się z tym światem dzieje?! Nasuwa mi się jedno zdanie: "widzisz i nie grzmisz".....(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
martus1988
bez komentarza(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Edytka85
Szok normalnie szok!!!
aniula
jezu szok!!!ale ta kobieta to chyba z choinki spadfla....totalny brak wyobrazni!!!moze smierc jej dziecka jest olbrzymia kara, ale ja uwazamn ze slusznie dostala wyrok!!!
Nicoletta
o kurde ..
Justynab
co jedna to lepsza !!! (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) ja skazała bym ją na męki i cierpienie ( ale to moje zdanie)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
sylwetka84
(zlosc)(zlosc)(zlosc) M A S A K R A (zlosc)(zlosc)(zlosc)
Justynab
dla mnie rok w zawieszeniu na trzy lata to za mała kara za taką głupote i brak wyobraźni (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
monique25
smieszna kara (pout)
Mandarinios
ale wiecie co tak sobie siedzę i myślę, że to jest sytuacja ekstremalna... a ile w codziennym, "normalnym" życiu kobiet w ciąży pali fajki ("ale tylko dwie dziennie") i pije piwko, pół piwka, winko bo tak każą, bo nic się nie stanie i inne bla, bla, bla... i ile z nich się tłumaczy, że piły i dzieciom nic nie jest....na marginesie zobaczymy w przyszłości czy napewno nic nie jest.... ile z nas tak teraz bardzo oburzonych łamało pewne zakazy będąc w ciąży czy karmiąc piersią....
Paulinka1701
Śmieszna kara za morderstwo dziecka :( i to jeszcze takiego ....bezbronnego (placze)(placze)(placze)(placze)
kasiunia1
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
sweetnessa27
aj co za sz***a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(zlosc)(zla)(zlosc)(zla)(zlosc)(zla)(zlosc)(zla)(zlosc)(zla)(zlosc)(zla)
Tesa
Takie osoby powinny mieć zakaz rodzenia dzieci, no ale to niestety nierealne
Agnieshka76
Wiecie co najbardziej nie wkurza że taka to na pewno nie miała problemów z zajściem w ciąże i urodzeniem dziecka. A kobiety które zasługują na dzieci mają problemy. Gdzie jest sprawiedliwość się pytam!!!!!!
Mandarinios
@magda84 ja też nie mogę tego pojąć......(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
mamaFilipka
@Agnieshka76 masz 100 % rację. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Powiem Wam, że ja będąc w ciąży to wypiłam może ze 3 Redd'sy, bo mają niską zawartość alkoholu, ale gdy urodziłam mojego Promyczka, to nie tknęłam, nawet łyka nie było, mimo że mnie bardzo namawiano... Nie powiem co bym zrobiła tej kur**e, gdybym ją spotkała... No, ale cóż, jak już było powiedziane: nie ma sprawiedliwości na tym zasranym świecie... (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
Mandarinios
MamaFilipka do dziecka dociera taka sama ilość alkoholu jak do Twojego organizmu.... 4,5% zawartości alkoholu to mało??
neliteli
człowiek jak wypije pół litra spirytusu nie myśli racjonalnie i trudno od niego wymagać odpowiedzialności...oby jej gębę wypaliła ta wóda czy to co ona tam żłopie!!!
mamaFilipka
@Mandarinios lekarz mi mówił, że to nawet wskazane, będąc w ciąży i karmiąc (lampka wina lub piwo) i mówił, że nie może się nic stać. No i się nie stało...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.