Menu

szok!!!!!! nieodpowiedzialnosc!!!!

kochane mamusie czy to normalne ze 1mieszeczne dziecko od godziny 12popoludniu do tej poro placze i niespi??????????

Anita21
 1332  49

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta placz niemowlcia

Odpowiedzi

flame123
mozema kolke?
trochę długo ryczy to fakt
Anita21
chodzi mi oto ze dziecko placze w nieboglosy a mamusia i babcia czyli moja kolezanka z mama slysza ze dziecko cierpi i w zaden sposob niechca mnie posluchac aby daly na kolke espumisanu!!!!! (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
gosia19
sory ze sie wtracam ale moim zdaniem to raczej normalne bo mojej siostry coreczka placze calymi dniami ma miesiac i placze dlatego ze ma zapalenie uszek!!! nigdy dziecko nie placze tak dlugo przez przyczyny
Anita21
nic kompletnie mi sie serce kraja jak ja slysze ze dziecko tak strasznie placze!!!!!! czy to jest normalne????(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
ania77
Wedlug mnie to nie jest normalne. Dziecko musi cos miec...
Anita21
on mial zapalenie uszek jak sie urodzil tzn w szpitalu po porodzie
Anita21
no ja im tlumacze ale one w zaden sposob mnie niechca sluchac!!!(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Anita21
uwazaja ze wszystko jest ok!(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
gosia19
no to sa nie odpowiedzialne skoro na taki placz jak piszesz one nie reaguja to chyba nie jest normalne bo ja slyszalam przez tel jak mala plakala i myslalam ze serce mi peknie ze tak placze i sie meczy:-(
Anita21
bo ten maluszek ma nad pepkiem taka kulke ja juz tu pisalam otym i duzo mam stwierdzilo ze to przepuklina pepkowa moze to tez jest przyczyna!?(wow)(wow)(wow)
Madzik8889
Mnie się wydaje, że jeżeli dziecko ma kolke to trzeba pomóc, ale żeby odrazu dawać espumisan?? Niech sprubują herbatki są już takie od 1 miesiąca:)))Ja niejestem za tym żeby faszerować dzieci lekami dopiero jak nic innego nie pomaga....
Anita21
ale ja mam krople a nie tabletki! i te dziecko mialo zapalenie uszek ja im muwilam zeby na pogotowie jechaly to one nie! no ilez mozna patrzec jak dziecko cierpi????????(spi)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Anita21
Madzik8889 ZADNE CHERBATKI NIE POMAGAJA!!!!!!!!!!!! OD 12 POPOLUDNI JAEST PLACZ I DZIECKO NIESPI!
Anita21
MOIM ZDANIEM ESPUMISAN JEST NAJLEPSZY! mojemu pomagalo do strzalu 5kropelek i dziecko po 10min spalo!
Anita21
no ale ja im wkolko powtaram ze tak i tak to nie one swoje!!!!
ania77
Sadystki te baby. Biedne dziecko.(zlosc)(nigdy)
Anita21
a i jeszcze dodam ze dziecko wymiotuje!
Madzik8889
Ja na szczęście niemiałam takiego problemu...(pewnie dlatego się tak na tym nieznam)moją córkę jak bolał brzuszek to pomogła herbatka lub masaż brzuszka...:)))
Madzik8889
Jeśli tak małe dziecko wymiotuje to ja bym szybko jechała do szpitala, bo taki maluszek może się odwodnić....(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(zla)(zla)(zla)
Mandarinios
a czemu jeszce u lekarza nie byłyście? Czy tam one nie były???
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.