Menu

szorstka skóra na buzi

Mamy kochane, czy wiecie coś o tym? Anielce kilka dni temu zaczęły wychodzić na czole takie małe krosteczki, wyglądały zupełnie jak potówki. A teraz jest ich więcej, a przy tym skóra zrobiła się zaczerwieniona i szorstka - na brwiach i skroniach, troszeczkę na bródce. Co Wy na to? :)

zosiafia
 1172  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie szorstka skóra krostki

Odpowiedzi

zosiafia
Kasiulek, ale powiedz, też tak wokół oczu to miała? Tzn nad raczej.. A może to od leżenia na brzuszku, ociera buzią o prześcieradło? :/
basiaikubus
a może to poprostu ciemieniuszka?!
basiaikubus
sprawdz czy na głowce też ma; czasami pojawia się na brwiach i za uszkami
Monika24
Moim zdaniem to skaza białkowa, jeśli przy tym ulewa i krztusi się przy jedzeniu, to na pewno. Mojemu Szymkowi zaczęło się od ulewania, potem krostki krztuszenie i katarek. lepiej to sprawdź
emila2606
moj mały tęż to ma od jakiegoś czasu, na czole, skroniach i troche na policzkach. Jak byłam na szczepieniu, pytałam o to pediatrę, kazała to natluszczać np linomagiem. farmaceutka poleciła mi alantan maść, dziś rano posmarowałam i prawie wszystko zniknęło.
zosiafia
Dzięki, Dziewczyny. Już sama nie wiem... ciemieniucha nie, bo we włoskach nie ma. Chyba wychodzi na skazę :/ Zaraz idę do lekarza, się okaże :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.