Menu

Szperanie w komórce

Dziewczyny, wiem, że zabrzmi to pewnie głupio, ale podejrzewam, że mój facet coś przede mną ukrywa. Co chwilę dostaje jakieś smsy – jak pytam kto to to mówi, że znów reklama albo jakiś konkurs... tylko dziwne, że jak tylko wyjdę z pokoju to odpisuje na te smsy. Strasznie mnie to irytuje, bo wiem, że on nie mówi mi całej prawdy. Momentami dosłownie nie mogę się powstrzymać i mam ochotę przeglądnąć mu telefon. Z drugiej strony wiem, że nie powinnam. Powiedzcie co byście zrobiły na moim miejscu?! A może zdarzyło wam się przeglądnąć jego telefon?

dwudziestka
 298  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

prywatność telefon smsy

Odpowiedzi

marzenkag
Mój mąż nie ma nic przeciwko żebym "przejrzała"jego telefon,bo nie ma przede mną nic do ukrycia.I tak samo on może sobie zajrzeć z kim ja pisze lub rozmawiam.
lara1982
dorwałabym ten telefon jakby nikt nie widział
Edit
Ja bym pewnie przeglądnęła jakby nie widział. Tylko fakt, ze jak ma coś do ukrycia to pewnie to wykasował.
Tesa
nigdy nie zaglądam do komórki męża ale w takim wypadku na pewno bym przeglądnęła ten telefon
iwonakul
a ja zaglądam:) bo wścibska baba ze mnie:))
marcela
to powiedz zeby Ci pokazal jak wlasnie dostanie wiadomosc a jak nie bedzie chcial to znaczy ze cos jednak ukrywa ...sprawdzaj sprawdzaj;)
Misia80
Ja bym sprawdziła jego telefon.My z mężem nie mamy nic do ukrycia,telefony leżą sobie np.na ławie i bywa,że nawzajem odczytujemy sobie smsy.
Maria25
No cóż, na pewno dobrowolnie nie pokaże Ci co to ma za smsy, musisz sama sprawdzić, jednak obawiam się też że je kasuje od razu. Jednak gdy będziesz mieć dostęp do jego telefonu to możesz sprawdzić skrzynkę, a najlepiej przejrzyj listę w kontaktach może tam jest jakaś nowa osoba której wcześniej nie było?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.