Menu

szpital na Karowej w Warszawie

czytałam troche o szpitalach w Warszawie i zastanawia mnie wasza opinia na temat tego szpitala. Sale na zdjęciach mają ładne, i podobno mają jeden z lepszych oddziałów dla noworodków, ale zastanawia mnie jeki mają personel

ulenka091987
 1056  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie szpital

Odpowiedzi

jollka
Kochana jeśli dostaniesz się na Karową bez problemu to będzie super!! Tam nigdy nie ma miejsc i w pierwszej kolejności są przyjmowane pacjentki z cukrzycą ciężarnych, wiem bo tam jeździłam jak miałam tą cukrzycę w poprzedniej ciąży. Ogólnie jak am jest dokładnie to nie wiem ale raczej pozytywne opinie słyszałam.
sheryl
oj, ciężko tam się dostać... jak nie masz cukrzycy czy zagrożonej ciąży to szanse niemal zerowe. Ja też tam chciałam, ale jak się zorientowałam jak wyglądają szanse, to nastawiłam się na mój kolejny typ Żelazną.
jollka
@sheryl hihi ale na żelazną też się ciężko dostać, ja chciałam tam rodzić i jak przyszło co do czego to mnie odesłano z powodu braku miejsc (na Inflancką). Także według mnie to czy na Karową czy na Żelazną to jest tak samo ciężko się dostać, no ale....może, może...
sheryl
tak, wiem, że to dwa najbardziej oblegane szpitale...ale żelazna nie jest szpitalem klinicznym, tak więc oni się przypadkami ciężkimi nie zajmują... ponoć wystarczy mieć stamtąd lekarza. W każdym bądź razie znalazłam sobie lekarza z Żelaznej, byłam parę razy i do porodu przyjęli mnie tam bez szemrania.
sheryl
... bo tak co miesąc chodziłam państwowo, miałam dobrą lekarkę to nie chciało mi się dodatkowo kasy wydawać. U lekarza z Żelaznej byłam z 5 razy i chodziłam na usg. Tak więc widać było w tej karcie ciąży, że chodziłam tylko, żeby dostać się do tego szpitala. No ale przyjęli. Ze słowami: "..ale może pani potem leżeć na korytarzu". OK, na szczęście rotacja tam ogromna i miejsca szybko się zwalniały. Ale w końcu nie leżałam na korytarzu, tylko w sali, tyle, że gorszej, wieloosobowej. Bardziej się płacało poleżeć trochę na kkorytarzu, bo wtedy dostawało się miejsce w dwójce.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.