Menu

szpital na zelaznej

hej Dziewczyny!mam pytanie czy któraś z was wie jak się dostać do szpitala na zelazną,nadal jest tam tak trudno??a wogóle czy wybór połoznej gwarantuje dostanie do szpitala?

Agulek
 705  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża szpital

Odpowiedzi

Nikolka
Ja mialam lekarza prowadzącego pracujacego na żelaznej,była to pani dr łubiarz,przyjmowała mnie w klinice Babka Medica,pracuje tam wiekszosc lekarzy ze szpitala sw Zofii,poza tym miałam połozna z tej placowki i to wszystko raczej gwarantowało mi tam porod,aczkolwiek ostrzezono mnie ze jesli nie byłoby miejsc kiedy zaczne rodzic to wtedy szpital musi poszukac mi zastepstwa
mamapati
ja na żelazna trafiłam przypadkiem:)
pojechałam z silnymi skurczami i musieli mnie przyjąć:))
i 12 godzin pożniej tuliłam swoja corcie
moniula
nadal jest trudno i jezeli nie masz tam lekarza to musisz miec duzo szczescia, zeby nie trafic na brak miejsc(oczywiscie tych oficjalnych).

jest jeszcze jedno wyjscie: zalozyc sobie karte pacjenta. zdarza sie tak, gdy np. nie czujesz ruchow dziecka i jedziesz do szpitala. w taki sposob dostala sie moja znajoma.
sheryl
ja rodziłam na żelaznej, nie miałam opłaconej położnej ani lekarza... Byłam co prawda ze 4 razy u lekarki z żelaznej i na paru usg, właśnie w Babce Medice, miałam więc założoną kartę ciąży, na ale tylko 4 wpisy, więc wiadomo było, że ciąża prowadzona gdzie indziej. I przyjęli. Może dzięki tym paru wpisom...nie wiem.
Rodziłam w 2008.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.