Menu

Szpital w Lublinie

Mam pytanie,w którym szpitalu w Lublinie najlepiej rodzić : na Staszica czy Jaczewskiego,chodzi mi o możliwość znieczuleń przy porodzie i ile kosztują? Prawie 10 lat temu rodziłam na Staszica pierwsze dziecko i mile wspominam ten szpital,a teraz oczekuję drugiego dziecka i nie wiem, który szpital wybrać.Pozdrawiam wszystkie mamy.

Magdabw2
 2116  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród szpital

Odpowiedzi

monia69
ja rodziłam dwa razy na JACZEWSKIEGO byłam bardzo zadowolona opieka świetna atmoswera też i nie zdecydowałabym się na inny szpital.znieczulenia płatnego nie brałam za pierwszym razem gdy myślałam że nie dam już rady dostałam znieczulenie bezpłatne które podaja jeśli się chce.a drugi raz nie brałam nic chociaż nie było łatwo .
Magdabw2
Dzięki monia69, pierwsze dziecko rodziłam przez cc w znieczuleniu ogólnym,bo nie było postępu porodu, a teraz jeśli się uda to wolę rodzić naturalnie.
Dora
Witajcie!
Termin porodu mam wyznaczony na lipiec i planuję poród na Jaczewskiego. Słyszałam sporo dobrego o tym szpitalu. Chciałabym wiedzieć co powinnam ze sobą zabrać do szpitala, np. nie wiem czy potrzebne mi tam będą ubranka czy kosmetyki dla dzidziusia. Będę wdzięczna za wszelkie porady.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.