Menu

Szpital Wojewodzki w Bielsku Bialej

Mam takie pytanie do Was dziewczyny. Czy ktoras z Was rodzila w tym szpitalu? macie jakies opinie na jego temat bo ja szukalam ale nic nie udalo mi sie znalezc :/ a chce jak najwiecej sie dowiedziec o miejscu w ktorym niebawem urodzi sie moja corka

natalia87
 649  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród szpital porod

Odpowiedzi

Kayah
Ja tam rodziłam i jestem zadowolona.Warunki są dobre, łazienkę miałam swoją, szpital jest czysty i zadbany. Jedynie lekarz który był przy mojej cesarce był nieprzyjemny. Niestety nie pamiętam nazwiska. Jeśli chodzi o warunki no to leżałam sama z Kubusiem, przywieźli mi go chyba godzinkę po cesarce i był już ze mną cały czas. Położne są różne, jedne miłe inne mniej. Zależy na którą się trafi w danym dniu. Ale generalnie nie było źle. Była tam jedna taka starsza położna i tylko ona się zorientowała że skoro Jakub się tak wiecznie drze to może jest głodny. I faktycznie, ja nie miałam na tyle pokarmu a jak dostał flaszkę to spał chyba z 4 godziny.
Ale słyszałam że szpital na Wyspiańskiego w Bielsku też jest dobry. Tylko tam nie mają w razie czego patologii noworodków. Jeśli coś się dzieje, nie daj Boże, to muszą wtedy dziecko gdzieś przewieźć.
Kayah
Ja chcesz jeszcze wiedzieć coś konkretnego to pytaj
Kayah
jak :)
serum
Ja też tam rodziłam, polecam!!! Super opieka i świtne warunki. Możesz tam sobie iść przed porodem pooglądać, ja tak zrobiłam. Opieka w czasie porodu jest cały czas. Po porodzie dziecko od razu jest przy Tobie.
cath4
http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php, tam sobie wybierz województwo i miasto i wyświetli Ci się lista szpitali, ja tam rodziłam 2 lata temu byłam bardzo zadowolona, rodziłam w 35 tyg. ciąży przy doktor Gasperowicz i doktorze Gaszku, da się przeżyć, potem też dobra opieka nade mną i nad dzieckiem, szczególnie doktor Bargiel. Generalnie wrócę tam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.