Menu

Szybkie pytanie:)

W piątek był Dzień Nauczyciela, ale mojej córki nie było w przedszkolu, poszła dopiero dziś i mam pytanie. Czy powinnam kupić kwiatka pani przedszkolance? I tylko jej, czy niani też? W sumie miałam taki plan, żeby zanieść kwiatka, jak mała miała iść w poniedziałek do przedszkola, ale dziś już środa (nie poszła w poniedziałek, bo brała jeszcze antybiotyk), więc kupić kwiatka, czy sobie darować? W sumie mogłam kupić, żeby zanieść już rano, jak zaprowadziłam córkę, ale zapomniałam(krejzolka) Dodam, że nie byłam na zebraniu i nie wiem, czy mamy się składały na tę okazję, więc pomyślałam, żeby Monika sama od siebie dała kwiatka. Co o tym myślicie? Czekam na szybkie odpowiedzi, bo jak coś, to muszę niedługo wyjść i przepraszam, jeśli jest jakiś nieład w tym moim pytaniu (placze)

Magdzik
 489  13

Odpowiedzi

stokrotka30
ja bym nie kupiła
Matina
Ja bym nie kupowała kwiatka.
JUSTYS
nie kupuj :)
renata29
darowałabym sobie kwiatki,dzień nauczyciela był dawno i wszyscy już o nim zapomnieli :)
clyde22
Nie przeżywaj, Magdziu... Nie kupuj.
Zdrówka dla córci.
Magdzik
Więc daruję sobie ten zbędny już wydatek:) Dzięki(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
justii34
(kwiatek) nie ale kup mnie(grins)
monilajsa
Daruj sobie, zdróweczka dla mojej imienniczki(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
wessa
Daruj daruj sobie, kochana, już nie jest tak, jak za naszych czasów, że każdy kupuje kwiatka, coraz więcej osób zapomina, więc nie będzie żadnego zgrzytu ;)
daryjka87poznan
Nie kupuj juz.
margolcia85
A po co kwiatki jak jej nie było to nie - kwiatki daje się w dzień gdy obchodzi się dane święto albo gdy "yprawia" sie z tej okazji jakąś imperezę ale nie po takim czasie....
Magdzik
(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.