Menu

szycie oka

może któraś wie jak wyglada zabieg szycia oka??? i czy jest on bolesny?? czy robią go na znieczuleniu??? a po za tym może zna któraś z Was przypadek rany na oku jak wygląda leczenie i czy długo trwa.

Milki
 2202  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie rana na oku oko

Odpowiedzi

monique25
tak mój tato ; mial wbity pręt w oko :( był w szpitalu szycie ok 2 godz mial znieczulenie ale tylko miejscowe ; mówił ze ból do przyjecia ale to nie przyjemne jak ta igła Ci jezdzą po oku :( w sumie w szpitalu był z tydzien
Milki
rana nie jest bardzo duża, bo kawałek pleksy się wbił i wyleciał z oka. i dziś mają lekarze zdecydować czy szyją czy nie. dzięki dziewczyny,(kwiatek)(kwiatek)
babooshka
moja mama miała operację (na zaćmę) i dostała znieczulenie, więc nie wyobrażam sobie by takowego nie dali, a każde leczenie wygląda inaczej, o tym już decyduje lekarz...
samanita
Moj maz mial cos wbite w oko, nie mial szyte tylko wyciagane taka igla, znieczulenie mial domiejscowe, czul tylko jak mu tam grzebia, ale bezbolesnie:)
Renatka2019
Moja siostra miała zszywane oko. Odłamek szkła przebił jej oko. Miała zszywane pod narkozą, lekarze za długo zwlekali z szyciem i siostra ma to oko o wiele mniejsze i nie widzi na nie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.