Menu

Szyna koszli

Drogie Mamy!Muszę się komuś wyżalić,byłam wczoraj u chirurga dziecięcego i on kazał mi kupić aparat na bioderka tzw. szyna koszli.Zapisałam jeszcze synka do innego chirurga na konsultacje,bo mam nadzieje,że była to pomyłka.Nie wyobrażam sobie by mój niunio miał nosić ten aparat:(

Kasia21
 970  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie szyna koszli

Odpowiedzi

Milki
najlepiej skontaktuj się jeszcze z jakimś lekarzem niż ci dwaj. w zeszłym tygodniu w dzień dobry tvn wypowiadal sie specjalista od tego ze bardzo czesto nie potrezbne sa takie aparaty i zeby z kilkoma lekarzami się skonsultować bo one mogą porządnie zaszkodzić.
Kasia21
Właśnie też oglądałam ten program.Masz racje!!!
Kasia21
No właśnie pieluchuje go i według lekarza to nic nie daje,ale zobaczymy co powiedzą inni.Mam nadzieje,że obejdzie się bez aparatu,a może któreś z waszych dzieci miało taki aparat?jeśli tak to napiszcie coś o tym,proszę.
myszka838383
tak jak pisały dziewczyny..skonsultuj to z innym lekarzem. Może rzeczywiście szyna jest potrzebna. Moja siostra miała taką szynę.Gdyby nie ona miałaby dzisiaj problemy z chodzeniem. To wcale nie jest takie straszne :) dzieciaczka to nie boli..nie dzieje mu się krzywda :) tylko nie możesz absolutnie tego ściągać nawet na chwilkę( bez problemu przebierzesz dziecko, przewiniesz i wykąpiesz)
Kasia21
W tej szynie trzeba kąpać dziecko??Myślałam,że przy przewijaniu,przebieraniu czy myciu,można,nawet trzeba to zdjąć.
myszka838383
mama mi opowiadała, że raz się zlitowała i zdjęła na czas kąpieli.Założyła tak jak było a podczas wizyty lekarz od razu się zorientował że była ściągana i mama dostała niezły opiernicz!!! Nie chcę Cie wprowadzać w błąd. Nie wiem jak to jest teraz...ale z tego co mówiła mi mama..absolutnie nie można było tego ściągać.
syla
u mnie w rodzinie dziewczynka ma t szynę i lekarz powiedział że do kapieli ściagac i do przewijania ale ta szyna nie jest taka straszna tylko czym mniejsze dziecko tym lepiej to zznosi ,a ile ma twoje dzieciątko
Kasia21
Mój synek ma 3miesiące.Oj kochane obyście miały racje,bo mnie to przeraża:(
Kasia21
Mój synek ma 3miesiące.Oj kochane obyście miały racje,bo mnie to przeraża:(
Kasia21
Mój synek ma 3miesiące.Oj kochane obyście miały racje,bo mnie to przeraża:(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.