Menu

tablet w domu

mam pytanko do mam, które posiadają tablety, bo obecnie rozważam kupno jakiegoś niedrogiego. Tylko tak do końca nie jestem pewna czy takie cudo jest mi w ogole potrzebne (grins) Korzystacie z tabletów w domu? Jesteście zadowolone? Ja na przykład często gotuję z przepisów znalezionych w internecie i tak sobie pomyślałam, że taki tablet to byłaby świetna sprawa, bo wtedy nie trzeba by drukować tego wszystkiego albo co 5 minut biegać do kompa żeby sprawdzić, jaki dodać następny składnik (poklawiszach)(gotuje) Czyż to nie byłoby cudowne? Jak myślicie?

lilique
 274  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Dom i Ogród tablet

Odpowiedzi

oli28
Mam tablet ale tak naprawdę bardzo mało z niego korzystam ponieważ wszystkie niezbędne aplikacje mam w telefonie więc w moim przypadku był to zbędny zakup
tlolek
dostałam przy przedłużaniu umowy z operatorem...sprzedałam po kilku miesiącach bo po prostu z niego nie korzystałam. Może przez pierwsze 2 tyg. był w użytku a później często nawet zapominałam go naładować.
olenka78
Cora dostala na komunie.... i powiem szczerze,ze czesciej z niego korzystam niz ona,jesli nie musze czegos napisac na laptopie,to korzystam z tableta....mniejszy i wygodniejszy,latwiejszy do noszenia z miejsca w miejsce.
Ale gdyby go nie bylo to swiat pewnie by sie nie zawalil....
MaLaCzarna
Mam , syn korzysta :)
amalka
Małżonek od roku chyba, niemal co dnia "marudził" na temat tabletu (tableta?) Wszyscy dość już tego mieliśmy (hehe) więc zrobiliśmy zrzutkę (ja, moi Rodzice i Druga Mama) Kupiliśmy "sprzęta" dwa dni temu i daliśmy P (z wyprzedzeniem) jako upominek urodzinowy. Taaaaki zadowolony (grins)

Nieźle się naszukałam sprzętu ze starszą wersją Androida (ze względu na Flash'a) uważając jednocześnie na porządne parametry. Udało mi się (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.