Menu

tabletki

Dziewczyny,mam pytanie,czy któras bierze tabletki anty Rigevidon,dzis byłam u gina i mi je przepisała,Wczesniej miałam inne,ale nie najlepiej na mnie wpływały.Czekam na jakies odpowiedzi(grins)

Anek
 654  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie tabletki antykoncepcyjne

Odpowiedzi

mycha2706
Ja brałam,ale zmieniłam:) nie podeszły mi,ale prawie wszystkie kobiety w mojej rodzinie biorą i nie narzekają.Zrób testy na poziom hormonów to Ci dobierze odpowiednie...
sweetnessa27
Ja biorę,ale chcę zmienić.Mają za dużą dawkę hormonów.Podobno nie są dla młodych kobiet.
grazynagg82
Rigevidon stosowałam przez prawie 5 lat i bardzo go sobie chwalę. Organizm dobrze go tolerował, świetnie się po nim czułam i nie miałam tak zmiennych nastrojów jak przy wcześniej stosowanych tabletkach, które należały do tych z nowej generacji. Jak dla mnie nowe wcale więc nie oznaczało, że lepsze, bo skład był bardziej skomplikowany i wywoływał u mnie mdłości i bóle głowy. Zmieniłam tabletki na Rigevidon i czułam się od razu lepiej. Starsza formuła, prostszy skład, a moje samopoczucie znakomite. Plus do tego są to tabletki refundowane, dzięki czemu w aptece nie zostawia się fortuny. Po ich odstawieniu nie miałam też problemu z zajściem w ciążę. Rigevidon szczerze więc polecam, ale wiadomo, każdy organizm jest inny. Po prostu spróbuj, jak Ci nie będzie pasował to zmienisz.
Achcha
Brałam je jakieś 5 lat i źle ich nie wspominam!
aniol
biore od 2 lat sa ok ale kazdy organizm jest inny i musisz obserwowac czy wszystko jest ok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.